INSTAGRAM HESABIM

25 Mar 2013

ORİFLAME MORE BY DEMİ EDP

Çok uzun yıllardan beri Oriflame parfümlerini alıp kullanmışlığım vardı.Son birkaç yıldır daha baskın kokulara yöneldiğim için pek parfüm alışverişi yapmıyordum. Markanın son yıllarda çıkarmış olduğu Enigma ve Sparkle in Paris kokularını çok beğenmiştim.Bugün denediğim More By Demi ise şık ambalaj tasarımı,hafızaya kazınan kokusu ve üstün kalıcılık performansıyla beğenilenler listeme eklendi.Parfüm odunsu ve tatlı notalı  tam bir kış kokusu.30 yaş altındakilerin ve baskın kokulardan hoşlanmayanların denemeden almamalarını tavsiye ederim.
Parfümün en kötü yanı el yakan fiyatı.Bu ay 74.90 gibi bir fiyata satılıyor ama eminim en az %40 indirimli yakalanabilir.Hollywood'un görkemli ve cezbedici dünyasına More by Demi EdP ile adım atın. Etkileyici Tahiti ylang-ylang notaları, zarif yasemin ve kremsi sandalağacı notaları ile baştan çıkaran bir uyum yakalıyor. Ünlü yıldız Demi Moore'un asalet ve güzelliğini adeta teninize taşıyor. 50  ml.(içerik bilgisi oriflame sitesinden alınmıştır.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

YAZILAR VE ÜRÜNLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAKLA BEKLİYORUM. PROFİLLERİNİZE YORUMLARINIZ ARACILIĞIYLA ULAŞABİLDİĞİMİZDEN LÜTFEN REKLAM AMAÇLI LİNK BIRAKMAYIN.LİNK İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma