31 Mar 2013

AVON SUPERSHOCK MASKARA

Avon Supershock maskara özellikle aldığım bir ürün değildi.Almış olduğum bir paketin içinden çıkmıştı.Daha önceki yıllarda bu maskarayı deneyip beğenmemiştim.Bu maskara da bir süre çekmecemde durduktan sonra tekrar denemeye karar verdim.


Bahara uygun bir ambalaj tasarlamışlar.Yılbaşı gibi özel günlerde de farklı ambalajlarına rastlamıştım.


Plastik tombul bir fırçası olan maskarayla hacimli kirpikler vaad edilirken,minik kirpiklere ulaşmak zorlaşıyor.
Bu maskaranın çok seveni var biliyorum.Hatta yakın bir arkadaşımda harika görünüyor. 
Benim için ikinci denememde de sonuç değişmedi.
Zaten kısa ve zayıf olan kirpiklerimde değişiklik yaratmadı.İstediğim dolgunluk için ise kat kat sürüp kirpiklerimi birbirine yapıştırmam gerekti.
Kirpikleriniz sorunlu değilse işinizi görecektir ama kısa ve zayıf kirpikler için umut değil maalesef.
Kullandığım bir çok maskarayı uygularken ıslaklıklarını hissediyorum.Bu maskara bana kuru geliyor.Bunun yerine aynı fiyattaki Maybelline Colossal mascarayı hem görüntü hem de koku olarak tercih ederim.
Ara sıra kullanıp bitirmeye çalışacağım bakalım.

7 yorum:

 1. Tüm yorumlarına katılıyorum. Bende supershock maxmascarada aynı şeyi yaşadım ve kesinlikle maybelline i tercih ederim :/

  YanıtlaSil
 2. Maskaramızı her değiştirdiğimizde bi bocalarız zamanla en iyi uygulama yöntemini geliştiririz :) yine de beğenmemenize üzüldüm...

  YanıtlaSil
 3. Ben aynı fikirde degilim canım yazımdada yazım önce ve sonra diye ben cok begendım rımelı http://cansuandic.blogspot.com/2013/03/rimel-karslastrmas.html bak canım ıstersen bı resme öpücükler ..

  YanıtlaSil
 4. Ürünlerin herkeste aynı etkiyi bırakması mümkün değil.Memnun kalanda olacaktır olmayanda.Ben de bıraktığı etki olumsuz maalesef.

  YanıtlaSil
 5. bende eski ambalajındayken aldım berbattı kuzenime verdim o bayıldı gerçekten dediğin gibi bende inanamadım başkasında nasıl bu kadar güzel durur diye:) kuzenim tekrar tekrar aldı bu maskarayı:)

  YanıtlaSil
 6. bende katalogda yazılan vaadlere bakıp almıştım ama bende de hiç işe yaramadı
  varla yok arası çok etki etmiyo
  çok çok sürmem lazım ki o da kötü görünüyo

  YanıtlaSil
 7. :)) bende begenmeyenlerdenim yav... Bu kurumu çıktı? Keske bana denk gelseydi :)) bendekide vicil vicik kenara koydumki kurusun, AVON bu maskaradan yana cok emin, bir süre daha satışta tutar, benim favorimse eskilerden astonish lenghts denen rimeliydi ya kaldirdi yada adını değiştirdi bulamıyorum... :(( Kelebeğim rimel kuru çıktıysa 1 damla Hint yağı damlat hem yumuşatır hemde kirpiklerini besler

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma