24 Mar 2013

ECOTOOLS BRONZER VE KAPATICI FIRCASI

Uzun süre Ecotools Bronzer fırçasının peşindeydim.Bronzer fırçası bildiğim kadarıyla her yerde satılmıyor. Ben Migros indiriminde %20 indirimle aldım.
Kapatıcı fırçası ise yine %20 indirimle Gratis'ten.
Cildim yağlı olduğundan fondötenimi mutlaka pudra ile sabitliyorum.Ecotools Bronzer fırçasını da fondöten üzerine pudra uygulamak için aldım.
Fırça yumuşak,yuvarlak kesimli pufidik kıllarıyla gönlümü fethetti.
Pudramı,aydınlatıcımı bu fırçayla uyguluyorum son günlerde.Hatta allığımın üzerinden geçip görüntüsünü hafifletiyorum.Hem görünümü hem de yaptığı işle memnun kaldığım bir ürün oldu.%20 indirimle 26 TL civarı bir ücret ödemiştim.Ödediğim ücretin karşılığını veriyor.

Kapatıcı fırçası; The Balm'ın kavanozdaki kapatıcısını uygulamak için aldığım bu fırçayla  göz altı kapatıcısını ve far bazımı uyguluyorum.Orta yumuşaklıktaki bu frçayla ürünü biraz dağıttıktan sonra parmak uçlarımla yediriyorum.
Ecotools fırçalar el yapımı.Bu fırçalarda hayvan kılı kullanılmadığı gibi sapları da bambu kullanılarak yapılmış.Bu sebeple oldukça dayanıklılar.
Uygun fiyata kaliteli fırça arayanlar Ecotools'a bakabilirler.

5 yorum:

 1. Gule gule kullan cok begeniyorum bu fircalari

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı olsun canım. Ben buradaki Migros'larda hiç fırça görmedim ya :(

  YanıtlaSil
 3. Bronzer fircasini gozume kestirdim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şiddetle öneririm canım.Aldığım günden beri elimden düşürmedim.BB krem dahil her ürünü uygulayabiliyorum bu fırçayla.

   Sil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma