15 Mar 2013

YENİ CİLT TEMİZLEME ÜRÜNLERİM LANCOME

Cilt bakımında her ne kadar eczane markalarını merak etsemde bir Lancome alışverişim sırasında,merak ettiğim bu temizleme ürünlerinide aldım.


Ürünleri bir kaç gündür kullanıyorum.Şimdilik memnunum.
Gel Pure Focus içinde minik partiküller bulunan bir temizleyici.


Deterjanımsı bir kokuya sahip.Cildimi kir ve makyajdan güzelce arındırdı.Herhangi bir kurumaya sebep olup olmadığını anlamak için yüzümü yıkadıktan sonra nemlendirici sürmedim ve cildimde 10-15 dk süren bir gerilme hissettim ne yazık ki.Ürün nemlendiriciyle destekledikten sonra sorun olacağını düşünmüyorum.


Tonique Eclat; Tonik uygulamasını cildimi temizledikten sonra kalan kalıntılardan kurtulmak ya da makyajsız olduğum zamanlarda cildimdeki fazla yağı temizlemek için yapıyorum.Gözenek sıkışmasına ne derece etki ediyorlar bilemiyorum ama cildi nemlendiriciye hazır hale getirdiğini düşünüyorum.
Bu tonikle ilgili ilk izlenimlerim olumlu yönde.Cildimi ferahlamış hissettim.Yüzümde yanma,hassasiyet yapmadı.Çok hafif alkol kokusu var ancak rahatsız edici boyutta değil.Bu ürünü severek bitireceğimi düşünüyorum.

.
Ürünler bittiğinde tekrar yorumlaşırız.Sevgiyle kalın  :)


2 yorum:

  1. I love that makeupremover by lancome. I used it the last year and loved it!

    YanıtlaSil
  2. Canım iyi günlerde kullan fakat madem kuruluk hissi veriyor sakın nemlendiricini ihmal etme olur mu ?

    YanıtlaSil

YAZILAR VE ÜRÜNLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAKLA BEKLİYORUM. PROFİLLERİNİZE YORUMLARINIZ ARACILIĞIYLA ULAŞABİLDİĞİMİZDEN LÜTFEN REKLAM AMAÇLI LİNK BIRAKMAYIN.LİNK İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma