30 May 2014

FARMASİ HEDİYE PAKETİM

Birkaç gün önce Farmasi'den bir paket aldım.Renkli kozmetik içeren paketimin içinde ojeden vücut spreyine pek çok ürün vardı.Ürünlerim arasındaki Göz farı paleti ve Terrocotta pudra kargo firmasının azizliğine uğrayıp kırıldığından buraya ekleyemedim ancak sağlamları elime geçer geçmez tanıtımlarını yapacağım.
Uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan Farmasi'nin geniş ürün yelpazesinde vücut bakımından renkli kozmetiğe aradığınız pek çok ürünü bulabilirsiniz.Açıkçası ben kataloglarını görünce epeyce şaşırdım.

Şimdi Farmasi Kozmetik'i biraz tanıyalım;
Bir Kozmetik Markası düşünün, hem ürünlerinin içeriğinde sağlığa zararlı kimyasallar olmasın, hem  kaliteli hem de uygun fiyatlı olsun… Aradığınız bunlarsa, daha fazlasını bulabileceğiniz Güzellikler Dünyası Farmasi’ye hoş geldiniz…
Farmasi, yolculuğuna 64 yıl önce başladı. 2000’den fazla ürün çeşidiyle 119 ülkede, 350 milyon kişiye ulaştı. Bugün Ömerli’de 40.000 m2lik bir alanda, günlük 1000 ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünleri üretiyor. Ürün yelpazesinde cilt bakımından makyaj ürünlerine, el-ayak bakımından ıslak mendile, temizlik ürünlerinden diş macununa kadar çok çeşit ürün bulunuyor.
 Peki Farmasi ürünlerine nereden ulaşılabilir?
Ülkemiz ile birlikte 10 ülkede doğrudan pazarlama ile satışı yapılan Farmasi ürünlerine, katalog üzerinden sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Yalnızca kullanmak ile kalmayıp, Farmasi ile hayallerinize de kavuşabilirsiniz.
Nasıl mı?
 “Kullan, Tavsiye et, KAZAN!”
Detaylı bilgi için:
*Önümüzdeki günlerde ayrıntılı tanıtacağım ürünler için Farmasi'ye teşekkür ederim.

6 yorum:

 1. güle güle kullan canım.. :-))

  YanıtlaSil
 2. Güzel günlerde kullan canım :)

  YanıtlaSil
 3. sosyal medyada takip ettiğim ama henüz kullanmadığım bir marka, görünüşleri mükemmel, deneyip sonuçlarını bizimle paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyorum, sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler.Bende denemek için sabırsızlanıyorum.Detaylı paylaşımlar yakında blogta olacak.Sevgiler :)

   Sil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma