2 May 2014

Çilek’ten Çilek Gibi Tatlı ve Renkli Bir Seri

Çilek en yeni tasarımı Strawberry ile genç kızların odalarında farklı bir çizgi oluşturuyor. Kadifemsi kumaşın Çilek markası ile özdeşleşmiş puantiyelerle bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan Strawberry, odalara hem renkli hem de eğlenceli bir hava katıyor.

Çocuk ve gençlere özgün yaşam alanları sunan Çilek’in, en yeni tasarımı Strawberry, yumuşacık kırmızı kadifemsi kumaşı, puantiyelerin şıklığı ve nakış detaylı tasarımı ile genç kızların ve çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.
Kızların Yeni Gözdesi
Çilek tasarımına duyulan sevgi ve 1920’lerden bu yana eskimeyen bir tasarım unsuru olan puantiyenin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan Strawberry, kızların yeni gözdesi oluyor.

Klasik ve Eğlenceli
Kadifemsi kumaş kaplamalı puantiye stili ve lüks görünüm veren ahşap ayakları ile Strawberry, kız çocuklarının odalarına klasik bir hava katarken, diğer yandan odaları eğlenceli ve sevimli bir hale getiriyor. Dantel ve kurdela detayları ile zenginleştirilen Strawberry, seri ile uyumlu şık aksesuarlarıyla da odaların tamamlayıcısı oluyor.


Kumaş kaplı yumuşak ve konforlu baş ucu, minik çekmeceli şık çamaşırlık ünitesi ve hareketli ayarlanabilir aynası ile rüya gibi bir odanın kapılarını aralayan Strawberry, geniş iç hacim ve daha çok saklama alanı sunan bazası ve aynalı dolabı ile de genç kız ve çocukların ihtiyaçlarına cevap veriyor.                                                                                                                                         *Basın Bültenidir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma