25 Haz 2015

TUM YONLERIYLE GOSH BB PUDRA

Karma ya da yağlı ciltli olup ta kompakt pudra sevmeyen var mı?
Cildinde parlama sorunu olanların kurtarıcısı olan pudralar benim makyaj rutinimde de büyük yer kaplıyorlar.Yıllar önce kapatıcılığı yüksek olan pudraları tek başına tüm yüzümde kullanırken son birkaç yıldır daha hafif yapılı pudraları alın,burun ve çene gibi makyaj sonrasında parlamaya meyilli olan T bölgemde kullanıyorum.

Kasım ayında şu yazımda marka hakkında detaylara yer verdiğim Gratis Lansmanın'da hediye edilen bu pudra'yı The Balm pudrayla dönüşümlü olarak kullandım.
04 Beige  numarasını kullandığım pudra buğday cilt tonunda olanların seveceği bir renk tonuna sahip.Uygulandığında incecik yapısıyla ciltte katman katman durmayan,ciltle hızla bütünleşen bir yapıya sahip.

İsminin BB olarak anılması kulağa hoş geliyor.Tek başına kullanıldığında gözeneklerin görünümünü düzgünleştirme,makyaj üzerine kullanıldığında sabitleme ve parlamayı önleme vaadi var ve bunu benim cildimde başarıyla yerine getiriyor.
Pudranın diğer bir vaadi ise cildi nemli tutmak.Gün içinde tek kat uyguladığımda cildimi kurutmadığı gibi nem verme konusunda da herhangi bir değişiklik gözlemlemedim.Pudra katlarını artırdığımda ise çene bölgemde bir miktar kuru görünümle karşılaştım.

Pudra çoğu zaman çantamdan hiç çıkarmadığım bir ürün olduğundan kendi süngeri ile uygulamayı tercih ettim ve zamanla nemlenen süngeri pudraya zarar vermesin ürün üzerine ters kapatmayı ihmal etmedim.
Son olarak kapatıcılık beklentisinde olanlara bu ürünün onlara göre olmadığını ekleyebilirim.
Pudram cildimde ağırlık yapmasın,parlamamı azaltıp makyajımı sabitlesin diyorsanız Gosh BB Pudra'ya şans vermenizi öneririm.
Bahsettiğim tüm özellikleriyle benim beklentimi karşılayan ve indirim döneminde yedeklediğim pudra'ya Gratis mağazalarında 32 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Sizin makyaj rutininizde pudraların yeri ne,en çok sevdiğiniz pudranız hangisi?
23 yorum:

 1. gözeneklerim tıkanır diye pudra ve fondoten kullanmıyorum cc krem kullananlardanım ama bu da çok hoşmuş bi şans versem mi acaba

  YanıtlaSil
 2. Şu an Note Cosmetiğin pudrasını kullanıyorum. Tıpkı senin gibi alın burun ve çene bölgeme kullanıyorum canım.

  YanıtlaSil
 3. benim çok sevdiğim bir pudraydı bu hemen bitiriverdim zaten yedekledim de hatta sabitlemesi matlaştırması tam bana göreydi..

  YanıtlaSil
 4. pudra severler için güzel bir ürün bence, iyi bir alternatif

  YanıtlaSil
 5. Ben çok fazla makyaj malzemesi kullanmıyorum. Ama sizlerin sayesinde ürünleri tanıma fırsatım oluyor.Tanıtım için çok teşekkürler...))

  YanıtlaSil
 6. yaz aylarında güneş kremi dışında hiçbirşey sürmek istemiyorum cildime..iyiki şu BB, CC ve hatta DD'ler var..

  YanıtlaSil
 7. Yazı çok aydınlatıcı olmuş teşekkürler (:

  YanıtlaSil
 8. Ciltle bütünleşmesi çok iyiymiş gerçekten. Ciltte yapay durmamalı bence... Fiyatı da uygunmuş. Güle güle kullanın..

  YanıtlaSil
 9. Pudraları hep çok sevmişimdir, hatta eskiden ben de senin gibi nemlendirici üstüne fondöten olmadan sadece pudra sürerdim. Hala da parlama ve matlaştırma için olmazsa olmazım, mutlaka kullanıyorum.Bunu henüz denemedim, merak ediyordum ama :)

  YanıtlaSil
 10. Bende alıp almamak konusunda kararsızdım fakat yazınız sayesinde bilgilenmiş oldum ve alınacaklar listesine eklendii

  YanıtlaSil
 11. Cildim çok kuru olduğundan bu tür pudralar kullanamıyorum. Fakat bu postu okuduktan sonra en az kendim kullanmısım kadar rahat tavsiye edebilirim çevreme :)

  YanıtlaSil
 12. Ben şuan parlamamı önlemesi için Rimmel Londonun Stay Mattesini kullanıyorum dibini görmek üzereyim bitsin bir de bunu deneyeyim :)

  YanıtlaSil
 13. Fiyatı da oldukça uygunmuş, elimdeki ürün bittiğinde ben de deneyim. Sevgiler...http://bizimmutfakdan.wordpress.com/

  YanıtlaSil
 14. Ben kullanmıyorum bu tür ürünler. nemlendirici bile hele ki sıcakta fazla geliyor. Alışmamış ya cilt:)))

  YanıtlaSil
 15. Bu pudra çok övülüyor ama Mersin'de Gosh standı yok ya :( Teşekkürler paylaşımın için ♥

  YanıtlaSil
 16. Hiç denemediğim bir ürün, indirimle iyice bir incelemek lazım :)

  YanıtlaSil
 17. Yorumlarınıza göre bu pudra benlik olabilir sanırsam.

  YanıtlaSil
 18. İyi günlerde kullanın! :)
  http://madamevanille.blogspot.com.tr/
  Yeni bloguma beklerim. :)

  YanıtlaSil
 19. Alıp deneyesim geldi, tavsiye için teşekkürler canım

  YanıtlaSil
 20. fiyatı da cok iyiymis. sevgiler.. sosyalyazilar.com

  YanıtlaSil
 21. yorumlara bakılırsa iyi birşeye benziyor)

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma