28 Nis 2013

RUBY KISSES NEON OJE

Ruby Kisses marka neon oje serisi geçen hafta Watsonsta gözüme çarptı.Fiyatını pahalı bulup almadım ama kuzunun miniş parmağına da ojeyi deneyerek döndüm.Evde baktıkça oje dahada beğenimi kazandı.Burada ki Watsonslarda göremeyince bu hafta Ankamall Watsons'tan Hot pink obsession rengini aldım.Bu arada ojeyi fotoğraflarken neon renklerin çok zor fotoğraflandığını anlamış oldum.Gerçeğinin resimlerden daha canlı bir görünümü olduğunu söylemeliyim. Gerçeğe en yakın olanları seçip bloga yükledim.Geçen hafta aldığım Golden Rose  08 neon ojeden farkını görebilirsiniz.Rubby kisses daha mercanımsı bir rengi var.


Oje 15 ml'lik devasa şişeye sahip.Bozulmazsa kaç yaz götürür kimbilir.Tek katla rahatça günü geçirebilirsiniz.Tek kat sürdüğümde daha mat bir görüntüye sahipken ikinci katta parlaklığı artıyor.24 ay kullanım ömrü olan oje USA ürünü,koreden ithal edilmiş.
Seride çok güzel neonlar var.Neon severlerin mutlaka göz atmalarını öneririm.Fiyatları 13 TL.

16 yorum:

 1. Harika görünüyorlar, yüzüklere de bittim :)

  YanıtlaSil
 2. çok güzelmiş. watsonsda başka renkleri ve markanın başka ürünleri var mıydı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her Watsonsta olmasa da Ankamall Watsonsta sadece neon oje serisi bulunmaktaydı.Çok hoş başka renkleri de var.

   Sil
 3. bende geçenlerde gördüm tatlım renkler arasında karar veremedim açıkçası,fiyatı 13 olmasaydı tüm renkleri alabilirdim. sanırım turuncu olanı alacağım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özgecim bu ojeler yurt dışında 2 dolarmış :(

   Sil
  2. pes ya,bende sally hansen ve bourjois ojelere fazla para veriyorum ama bu marka bilinmiş değil diye o parayı vermeye kıyamadım aslında. düşündüğüm gibide varmış yurt dışındaki fiyatına bakılırsa ama yapcak bişey yok her zamanki gibi:)

   Sil
  3. Hem kendileri kaybediyor böyle fiyat katlayarak hem de bize kaybettiriyorlar.Uygun fiyatlı ojelere herkesin eli giderken bunlara sadece bizim gibi meraklıların eli gider.

   Sil
 4. Ten rengim itibariyle hiçbir zaman kullanamayacağım ojeler neon ojeler :(( sana çok yakışmış ğüle güle kullan canım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elleri çok esmer gösteriyor maalesef :(fotoğraflarda ellerimi görünce renk görünümüne inanamadım.

   Sil
 5. Gözlerimi aldı resmen one öyle çok janjanlı bişimiş hoşuma gitti güle güle sür kurut :))Yeşil ve fuşyasınıda sevdim almak lazım birtane,2 dolarlık şey burda olmuş 13tl ayıplıyorum türkiyede yaşamak zor!!

  YanıtlaSil
 6. neon ojelere bayılıyorum! bu markayı da hiç görmemiştim, iyi oldu bu yazı :)

  YanıtlaSil
 7. watsons mı getirmiş bunları?? hiç duyuru falan da yapmıyorlar ya ne saçma görsem alırdım bunlardan halbuki güle güle kullan..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım.Al bencede senin ellerine çok yakışır.

   Sil
 8. gerçektende müthiş bayıldım bayıldım bayıldım :)
  diğer renklerindende varmıydı??

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma