16 Nis 2013

AVON İDEAL LUMİNOUS ŞEFFAF PUDRA / HİGHLİGHTER


Avon bahara özel bej ve şeftali tonlu iki yeni şeffaf pudra çıkardı.Bir süre önce Revitalized rengini alarak kullanmaya başladım.Bu renk bence aydınlatıcıdan ziyade allık olmaya müsait ki ben allık olarak kullanıyorum.Pudrayı daha ilk görüşte beğendim.İçinde altın yansımaları bulunan pembe-şeftali bir rengi var.Katalogda gördüğümde pudra olarak adlandırılmasından dolayı ciltte ne kadar belli olabileceğini kestirememiştim ama rengini gayet güzel veriyor.Kalıcılığı da oldukça iyi.


Pudranın ambalajını açar açmaz The Balm'ın Hot Mama allığına benzettim ama denediğimde bu ürünün daha pembeye çalan bir rengi olduğunu gördüm.Birde altın ışıltıları ve yumuşaklığı Hot Mama kadar kuvvetli değil.Pudrayı aldığım günden beri allık olarak sıkça kullandım artık üzerindeki deseni yok olmak üzere.13 gram olan ürünün bahar aylarına çok yakışacağını düşünüp,rahatlıkla tavsiye edebilirim.Fiyatı 15 TL civarında.

7 yorum:

 1. böyle renk pudra ? ilk kez duydum/gördüm. Allık olarak kullanmak bence de en manyıklısı. içindeki ışıltılar da tam yaza uygun bronz tene ne güzel gider ışılışıl yanaklar,gzel gnlerde kullan

  YanıtlayınSil
 2. aydınlatıcıymış canım bu bak senin yazından sonra bir yazı buldum hem çekiliş de düzenliyor :)

  http://www.chunlibeauty.com/2013/04/avon-ideal-luminous-highlighter.html#more

  YanıtlayınSil
 3. Evet canım ürün aydınlatıcı olarak geçiyor ama ben allık olarak kullanıyorum.Diğer rengi aydınlatıcı olarak kullanılabilir ama bu aydınlatıcı için çok pembe.

  YanıtlayınSil
 4. Nasıl bir pudra bu renkteki?
  Peki allerji yapabilir mi?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum.Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.Zaten alerji vb durumlarda iade edebiliyorsunuz ürünü.

   Sil
 5. Çook güzelmiş güle güle tozut :))

  YanıtlayınSil
 6. Katalogda gördüğümde aynı şeyleri ben de düşünmüştüm. Senn yorumlarını okumak çok faydalı oldu. Teşekkürler.

  YanıtlayınSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma