6 Nis 2013

AVON OJELERİM

Avon ojeleri 98-99 yılından itibaren merak edip denemeye başlamıştım.Günümüze kadar bir çok kez ambalaj değiştirdiler .Ojelerin şişeleri ve renkleri  değişti ancak yapıları hiç değişmedi.O zamandan bu zamana kalan bildiğim kadarıyla Romance ve Real red renkleri.
Ojelerin yapısı güzel.Fırçaları da kolay sürülmelerini sağlıyor.Vaad ettiği gibi 10 gün dayanmıyorlar belki ama benim ihtiyacımı karşılıyorlar.


Avon ojelerde sabit renklerin dışında sınırlı sayıda koleksiyon renkleride çıkıyor.
Yukarıdaki resimde üst sırada bulunan ojelerin hiçbiri satışta değil şu an.Ama muadili renkleride bulabilirsiniz katalogta.Alt sıradaki ojeleri ise(ıllusion hariç) bulabilirsiniz.Avon ojelerin en sevdiğim yanı uzun yıllar yapılarında hiç bir değişme olmadan muhafaza edilebilmeleri.
2000 yılında aldığım Romance isimli ojeyi geçen yıl attım.Sadece kokusu uhu msali keskinleşmişti.Bu kadar iddialı anlıyacağınız.Alışverişlerimde yaşadığım tek sıkıntı katalogtan renkleri seçememekti.Şimdilerde internetten ürünü araştırıp öyle veriyorum siparişimi.
Benim çok sevdiğim,çevremdeki arkadaşlarımada sevdirdiğim Avon ojeleri 5-6 TL fiyatlarıyla denemenizi öneririm.


6 yorum:

 1. benim henüz avon marka ojem yok ama çok merak ettim doğrusu avon satışı yapan birini bulur bulmaz edineyim bende=)))

  YanıtlayınSil
 2. Tek bisey diycem OJE CANAVARI :)))
  Bu nedir arkadas bende 99 da avona girmiştim ve evimde sadece 1 ojesi var oda colortrend serisinden... Kiskansammi ne yapsam =))
  Katalogla aynı gelmiyor diye hep uzak durdum
  birarada cok guzel görünüyorlar

  YanıtlayınSil
 3. Maşallah!Rengarenk!Bayıldım!

  YanıtlayınSil
 4. Ben tüm drugstore markalarda siyah ojeleri deneyip memnun kalmayınca bir de Avondan deneyeyim demiştim cidden bitene kadar bozulmadı ve tek katta opaklık verdi, şahaneler, diğer renklerini de almak çok mantıklıca ve seçtiğin ojelerin renklerine bayıldım:)

  YanıtlayınSil
 5. Avon ojelerini ben de gerçekten çok begeniyorum nail art çalışmalarında da yapısı oldukça iyi oluyor. Güle güle kullan=)

  YanıtlayınSil
 6. http://hepimizegerek.blogspot.com/

  Sizi de bloguma beklerim

  YanıtlayınSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma