16 Eyl 2018

LOREAL PARADISE POMADE EXTATIC /KAŞ POMADI İNCELEMESİ

Kaş konusunda doğuştan şanssız biri olarak uzun yıllar boyunca pek çok farklı kaş ürünü kullandım.Bahar aylarında microblading uygulaması yaptırarak hiç kaş makyajı yapmadan rahat mı rahat beş ay geçirdim.Ancak son günlerde özellikle yakından bakıldığında eski halinin silüetini epeyce belli etmeye başlayan kaşlarım için Loreal Paradise Pomade Extatic'i denedim. 
Loreal Paradise Kaş Pomadı Kullananlar
 Loreal Paradise Kaş Pomadı 3.0 gr ürün içeren minik bir kavanozda geliyor.Uygulama fırçasının yerleştirilmiş olduğu rose gold kapak bence çok iyi bir tasarım olmuş.Her zaman ürünün üstündeki yuvasında bulunan fırça hem tozlanmıyor hemde kaybolup kendini arattırmıyor.

Açıkça söylemek gerekirse microblading uygulaması öncesinde kaş ürünü olarak tercihim hep kaş kalemlerinden yana oldu.Hala vazgeçemediğim ürünlerim de var.Ancak kaş kalemi ile her ne kadar doğal çizgiler elde edilirse edilsin yapılan baskı sebebiyle benimki gibi zayıf kaşlar zamanla dökülüp daha kötü bir hal alabiliyor.
Bu nedenle kaşlarımı zarar görmeden  minik çizikler halinde doldurabileyim diyenler bence bu ürünü sevecekler.

Üç farklı rengi bulunan kaş pomadlarının en koyu rengi olan 104 Brunette 'yi kullanıyorum.İnce yapılı açılı fırça ile aldığım krem yapılı ürünle kaşlarımı istediğim şekilde dolduruyorum.Ürünün yapısı bir hayli ilginç.İlk kullanımda bir hayli hafif,sürerken pudralaşan ve o an müdahale edildiğinde silinebilen bir formüle sahip.Ancak dakikalar geçip kuruduğunda sabitlenen ürün kalıcı hale gelerek gün boyu yerinde durmayı başarıyor. 
Loreal Paradise Kaş Pomadı Kullananlar
 Kaşları kontrollü bir şekilde doldurabileceğiniz,bu esnada onlara zarar vermeyeceğiniz doğal görünümlü bir kaş ürünü arayışındaysanız oldukça pratik bulduğum bu ürüne göz atabilirsiniz.
Rose renkli ambalajıyla makyaj masanızda çok şık duracağı da kesin!
Peki kusuru yok mu derseniz indirimsiz pahalı sayılabilecek fiyatı ve uygulama esnasında oluşabilen ancak üzerinden geçildiğinde yok olabilen minik noktacıkları söyleyebilirim.
Loreal Paradise Kaş Pomadı Kullananlar
Loreal Paradise Kaş Pomadı güncel fiyatı 53.90 olup şu an Watsons'taki %30 indirim fırsatını değerlendirerek 32.25 ödeyerek sahip olabilirsiniz.


Siz kaşlarınızı doldururken hangi ürünleri tercih ediyorsunuz? Kaş Pomadları ya da kullandığınız diğer ürünler hakkındaki yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

5 yorum:

 1. Çok merak ettiğim bir üründü :)

  YanıtlaSil
 2. Pomadlara bir türlü alışamadım ancak bu ürün işlevsel görünüyor:)

  YanıtlaSil
 3. rengi tam benlikmiş aslında :)

  YanıtlaSil
 4. baya ilgimi çekti bu kullanması kolay görünüyor sevdiğim bir kaç yabancı youtuber da beğenmiş indirimde değerlendireceğim bunu :-))

  YanıtlaSil
 5. Hic kullanmadim bu tarz ürünler, merak ettim 😊

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma