18 Nis 2018

LR Colors Nail Polish Remover Box - Oje Temizleyici Kutu Yorumları

Günün yazısında iki favori oje temizleyicimden birisi olan LR Colors Süngerli Oje Temizleyiciden bahsedeceğim.
Doğrudan satış yöntemi ile tüketiciye ulaşan Alman LR Ürünleri ile geçtiğimiz yıl sıkça karşılaşmış ve bir kısmını deneme fırsatı bulmuştum.
Ojeler hakkındaki yazıma hemen aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Süngerli oje temizleyiciler hakkındaki eski deneyimlerime baktığımda kullandıktan kısa bir süre sonra yapış yapış olan,çoğu zaman koyu renkli ojeleri çıkarmakta zorlanan ürünler aklıma geliyor.
LR Ürünleri Kullananlar
LR markasının bu ürünü ise daha önceki deneyimlerimin aksine oje temizleme işini pratikleştiren oldukça etkili bir ürün.

Siyah plastik ambalaj sert bir koruma folyosu ile kaplı olan temizleyici siz açana kadar ilk günkü gibi bozulmadan,sizden önce başkası tarafından açılmadan bekliyor.Koruma folyosundan özellikle bahsetmek istedim çünkü açarken de biraz dikkatli olmak gerekiyor.Ben ilk açışımda elimle açacağım diye biraz zorlamış kutu içindeki temizleyici sıvının bir kısmının yere dökülüp ziyan olmasına neden olmuştum.

Nasıl Kullanıyorum?
LR Colors Oje Temizleyici ile ojelerimden kurtulmak için tek yapmam gereken tırnağımı süngerin kesik bölümünden içeri sokup hafifçe çevirmek oluyor.Tamamen temizlenmiş tırnak görünümü için işlemi bir kez yapmak yeterli oluyor.
LR Ürünleri Kullananlar
Açık renk ojelerde olduğu kadar koyu renklerde de etkili temizlik sağlanıyor ancak koyu renkli ojeler süngeri fazlaca boyayarak temizleyicinin ömrünü kısaltıyor.Aynı şekilde glitter ojelerde süngere yerleşip sonraki kullanımlarda tekrardan parmağıma transfer olduğundan sadece kırmızı-bordo-siyah-lacivert dışındaki renkleri temizlemek için kullanıyorum.
LR Ürünleri Kullananlar
Oje temizleyici, aseton içermeyen formülünün yanında kayısı yağı ile tırnaklara az da olsa bakım yapması ve oje temizleme işini çok kısa sürede kalıntı bırakmadan  yapabilmesi nedeniyle favori ürünlerimden oldu.
Sıradan asetonlara göre daha pahalı olan bu ürüne dönem dönem yapılan indirimleri takip ederek daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Siz LR Oje Temizleyici ile tanışma fırsatı buldunuz mu? Denediyseniz yorum kısmına nasıl bulduğunuzu yazabilirsiniz.

16 yorum:

 1. Benim çok severek kullandığım ürünlerdendir. İnanılmaz kısa sürede temizlemesi ve tırnaklarımı yıpratmaması en beğendiğim özellikleri

  YanıtlaSil
 2. Denemedim merak ediyorum ama uygun fiyatlı bulmadığım için almadım :)

  YanıtlaSil
 3. Ben bu ürünü kullanırken, kırmızı ojelerden sonra da rahat ettiğimi hatırlıyorum; ama, Sephora'nınkiyle karıştırıyor da olabilirim. Yine de beğendiğim bir oje çıkarıcı olmuştu kesinlikle, güle güle kullan Filiz'cim :)

  YanıtlaSil
 4. Pratik bir ürün benzer diğer ürünlere göre de artıları varsa alınacaklar listemize eklemeliyiz 😊

  YanıtlaSil
 5. Harika çok merak ettiğim bir üründü, ofiste baş yanımda bulunması için alacağım :)

  YanıtlaSil
 6. Performansı inanılmaz iyi mutlaka deneyeceğim :)

  YanıtlaSil
 7. Favori ürünüm diyebilirim,lr işini yapmaya başlarken ilk aldığım ürün.

  YanıtlaSil
 8. Bende severek kullanıyorum. Hatta ikiciyi siparis ettim .Dediğin gibi koyu renk ojelerde bir süre sonra sünger kötü bir hal alıyor. Bende bu yeni aldiğimda sadece açık renk ojelere kullanacağım.

  YanıtlaSil
 9. Tam glitter soracaktım cevabını buldum :)

  YanıtlaSil
 10. hiç denemedim ama genel olarak lr ürünlerini beğeniyorum. denenebilir bence.

  YanıtlaSil
 11. Koyu renk ve ışıltılı ojeleri sıkça kullandığımdan bu tarz ürünler benim için çok kullanışlı olmuyor. Ben bunları seyahatlerde kullanmayı seviyorum. Dökülme korkusu olmadan çantama atıyorum, pamuk fln aramadan gayet pratik oluyor. LR markasını denememiştim, indirimde denk gelirsem alırım :)

  YanıtlaSil
 12. süngerli temizleyicileri sevemedim ama madem sen çok beğendin deneyeceğim bunu :-))

  YanıtlaSil
 13. Aşırı sevdiğim bir ürün. Her bitirdiğimde yenisini alıyorum.

  YanıtlaSil
 14. Denemedigim bir urun ama ne kadar guzel temizlemis❤

  YanıtlaSil
 15. Harika bir ürünmüş aklımda olsun ❤️

  YanıtlaSil
 16. Hic denemedim ilgincmis 😊

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma