7 Mar 2016

Selülit karşıtı yepyeni bir vücut bakım ürünü “Elancyl Slim Design” tanıtıldı.

Geçtiğimiz hafta güneşli bir İstanbul sabahını Elancyl ile geçirmek üzere Müzedechanga'daydık.Yaklaşan yaz ayları hepimiz için çok önemli.Pek çoğumuz yaza daha ince ve fit girmenin planlarını yapıyoruz.
Vücut şekillendirme denilince akla gelen ilk markalardan olan Elancyl ürünleri ile geçtiğimiz yaz tanışmış ve şu yazımda kullanıcı deneyimlerime yer vermiştim.Çok severek kullandığım markanın yeni ürünü Slim Design benim için merak konusuydu.
Selülit yapısının kalbine etki ederek çukurları azaltan ürün masaj desteği ile kullanıldığında cilt dokusunun görünümünü şekillendirmeye,içerdiği kafein ve cepropia ile yağ stoğunu azaltma ve sarmaşık ekstresi il detoks etkisi yaratma vaadiyle geliyor.
Elancly Slim Design ile ilgili kullanıcı yorumlarımı da ilerleyen günlerde blogta okuyabileceksiniz.

Tanıtım toplantısından detaylar;
Selülit Kremi

45 yıldır vücut güzelliği konusunda uzman olan Elancyl, selülit bakımında son geliştirdiği ürün Slim Design’ı ilk defa Müzedechanga’da yapılan bir toplantıda tanıttı.

Elancyl Slim Design basın toplantısı Pierre Fabre Dermokozmetik Türkiye Genel Müdürü Orhan Koçer, Elancyl Ürün Müdürü Feyza Ehlidil, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Sema Gübür ve Karikatürist Çağlar Çalışlar’ın katılımıyla gerçekleşti.


Toplantıya katılan Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Orhan Koçer  “ELANCYL1971’den beri incelmede uzman olan bir marka. Elancyl Markası her zaman kadın ihtiyaçlarına yönelik, tamamlayıcı bakımlar sunmakta. Bu gün tanıtımını yaptığımız Slim Design ise 2016’daki yeniliğimiz. Elancyl Slim Design ile selülit bakımında vücudunuzu  yeniden dizayn ederek farklı, yeni bir boyut kazandırabilirsiniz.” dedi.

Elancyl Ürün Müdürü Feyza Ehlidil ise; “SLİM DESIGN, selülitle baş edebilen ve etkisi 7 günde gözle görülebilen yepyeni bir ürün.Elancyl, selülit bakımında Slim Design ile ilk defa selülitlere karşı 3 boyutlu etki sağlıyor. İçeriğindeki (Kompleks Kafein)3DSalacia, Kafein ve Sarmaşığın muhteşem kombinasyonu sayesinde selülitin kalbine etki ederek, yeniden şekillenme, yağ stoğunda düşüş ve ödem atıcı detoks ile kalça ve basen bölgesindeki en inatçı selülitlere savaş açıyor, cilt üzerindeki girintileri azaltıyor ve cildi düzleştiriyor. Vücudun doğal bio ritmine uygun olarak, sabahları yağ yakmaya, geceleri ise yağ depolanmasını bloke etmeye yardımcı oluyor” dedi.


Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Sema Gübür’ün  vücut / kütle endeksi ölçümlemesi ile tartı aletinde yaptığı kişiye özel ölçümlemeler, yorumlamalar ve verdiği reçeteler büyük ilgi gördü. Deniz mevsimi gelmeden alınması gereken önlemler Dr. Sema Gübür’ün verdiği Elancyl reçetelerinde yer aldı.


Ayrıca davetliler Karikatürist Çağlar Çalışlar’ın kendilerine özel karikatür çizimlerinden büyük keyif aldılar.

***


5 yorum:

 1. harika görünüyor karikatür oldukça başarılı olmuş bu arada sevgiler ..

  YanıtlaSil
 2. En beğendiğim en işe yarayan ürün markası kesinlikle bunlar da işe yaratacaktır bence :)

  YanıtlaSil
 3. ben katılamadım ama güzel bir davet olmuş yine

  YanıtlaSil
 4. Denemek istediğim ürünlerden.

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma