30 Tem 2015

Hassas Ciltler İçin Güneş Koruması : Eau Thermale Avène Lait Mineral Losyon SPF 50

%100 mineral filtre ile tüm hassas ve alerjik ciltlere
Güneşten özel korunma.
 Eau Thermale Avène Lait Mineral Losyon SPF 50
 Cildimizin yanmaya, tahriş olmaya değil ama güneşe ihtiyacı var. Yüzde yüz mineral filtreler içeren, hiçbir kimyasal koruma maddesi ve paraben içermeyen Eau Thermale Avène Lait Mineral SPF 50, tüm hassas, alerjik ciltler ve bebekler için geliştirilmiş, güneşle iyi ilişkiler kuracağınız tam koruma sağlayan bir güneş ürünü.
 Yaz deyince aklımıza hemen deniz, kum, güneş üçlüsü geliyor. Ancak ozon tabakasının son durumu göze alındığında hepimiz güneşten kaçar olduk. Kanserden korunmak, güneş yanığı sıkıntısı çekmemek, güneş maruziyeti dolayısı ile oluşabilecek lekelenmelere dur demek için mutlaka güneş kremi kullanmalıyız. 

Yüzde yüz mineral filtreli, hiçbir kimyasal koruma maddesi ve paraben içermeyen ve sadece fiziksel bir koruma sağlayan Eau Thermale Avène Lait Mineral SPF 50 Güneş Losyonunu tüm hassas ve alerjik ciltlerde, özellikle bebeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Güneşin zararlı ışınlarından korunup, faydalarından yararlanarak tatilin keyfini çıkartabilirsiniz.
Tere ve suya dayanıklı özelliği olmasına rağmen, güneşe çıkmadan ve denize girmeden önce ürünü cildinize uygulayın. Özellikle yüzme aktivitesinden sonra veya uzun süreli güneşe maruz kaldığınızda, sık sık Eau Thermale Avène Lait Mineral SPF 50 %100 Mineral Filtre içeren Güneş Losyonu uygulayın.  
 Güneşten korunma ürünü kullansanız dahi, uzun süre güneş altında kalmayın.
 Perakende Satış Fiyatı: 67,9 TL 
*Basın Bültenidir1 yorum:

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma