24 Eki 2014

Limonian Oseque Triple Eyeliner,3 Katlı Maskara ve Göz Makyajı Düzeltici Kalem İncelemesi

Güney Kore Kozmetiklerini Türk kozmetik severlerle buluşturan Limonian'dan yeni ürünlerini içeren bir paket almıştım.Bu hafta sürekli bu ürünleri kullandım.Bugün ürün özellikleri ve tasarımları merak uyandıran cinsten olan ürünlerle ilgili deneyimimi paylaşacağım.
Paket içeriğinde Oseque Üç Katlı Maskara,Showking Triple Eyeliner ve Göz Makyajı Düzeltici Kalem bulunuyordu.
Oseque Skinny Maskara 3X :75 telden oluşan fırçasıyla kirpiklerde tek sürüşte üç kere sürülmüş etkisi yaratma vaadi bulunan maskaranın,içinde bulunan Peptide,EGF ve Silk Protein ile kirpikleri beslediği ve dökülmesini engellediği belirtiliyor.
Fırça yapısı alıştığımız fırçalardan farklı.Fırça kılları sarmal değil, tarak gibi sadece tek tarafta bulunuyor.Ben yapı olarak Avon'un Mega Effect maskarasına benzettim.
Etkisine gelince maskarayı biraz kuru bulduğumu söylemeliyim.Ürün genel olarak böyle mi yoksa bana gelende mi sorun var bilmiyorum ama sürerken biraz zorlandım.Kirpikleri ayırıp uzatması iyi ancak bunun için biraz uğraşmak gerekiyor.
Çıkarmasına gelince göz makyajı temizleyici kullanmadan sadece su ile temizlenme özelliğini çok sevdim.
Showking Triple Eyeliner: Hem ilginç hemde pratik bulduğum bu ürün üçlü fırçasıyla eyeliner çekilecek bölgeyi minik noktalarla belirlemeyi,sonrasında bu noktaları birleştirerek pratik ve istenilen incelikte eyeliner uygulamayı sağlıyor.
Fikir gayet güzel ve dediğini yapıyor.Gün içinde akma,bulaşma yapmadığı gibi temizleneceği zamanda ekstra temizleyiciye ihtiyaç duymadan kolayca temizleniyor.Benim gibi eyeliner çekerken zorlanıyorsanız bu ürün işinizi çok kolaylaştırabilir.
Showking Eye Romover Stick : Göz makyajında yapılan hataları düzeltmeye yarayan bu kalemi çok kullanışlı buldum.Kötü çektiğim eyeliner yüzünden göz makyajımın tamamını sildiğim çok olmuştur.Hata düzeltici kalem sayesinde sadece eyeliner'ımı silerek tekrar uygulama yapabildim.Eyeliner hatası düzeltirken silinen bölgenin kurumuş olmasının ikinci uygulamayı kolaylaştırdığını da eklemek isterim.Bulaşan rimeller ise tek dokunuşla silinebiliyor.
Göz Makyajı Düzeltici Kalem makyaj çantasında taşımaya uygun ,üstelik paraben de içermiyor.
Triple Eyeliner ve Hata Düzeltici Kalem uygulaması
Skinny Maskara uygulaması;
Özetleyecek olursam maskara ile birbirimize alışmaya devam edeceğiz.Triple Eyeliner ve Hata Düzeltici Kalem ise şimdiden favorim oldu bile.

Limonian ile sizler içinde bir sürprizimiz olacak.Bir takipçim yazıda bahsettiğim ürünlerden oluşan bir setin sahibi olacak.Detaylar için beklemede kalın.

Ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak ve ürün satın almak için Limonian.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oseque'nin yeni ürünlerini siz nasıl buldunuz?

4 yorum:

 1. Canım, ödül ve mimin var ;)

  YanıtlaSil
 2. Eyeliner, Clarins 3 dot liner e benziyor, alternatif olabilir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Clarins'i bilmiyordum.Bu eyeliner'in uygun fiyatıyla iyi bir alternatif olacağına kuşkum yok :)

   Sil
 3. Ödülün var :) :*
  http://pamukprensesmelie.blogspot.com.tr/2014/10/dart-odulum-var-benim-3.html

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma