15 Ağu 2014

Özel günleriniz için Benim Masalım Fotoğrafçılık

Hafta Sonu Sevgili Canan Zerkinli'nin Cananilesummerpary adlı Blogger buluşmasına katıldım.Harika gün ile ilgili detaylar çok yakında gelecek.
Bugün o etkinlikte tanıştığım,gün boyunca etkinliğimizi kareleyen Benim Masalım ekibinden bahsetmek istiyorum.

Benim Masalım yeni kurulmuş çok özel bir firma.

Düğün, Doğum ve yenidoğan bebek  fotoğrafçısı Burcu Yıldırım ile Seyit Canbolat ikilisinin kurduğu firma Ankara merkezli olarak Eskişehir, Bursa ve İstanbul gibi pek çok ilde hizmet vermekte.Normal ya da sezaryen doğum fotoğrafçılığı olsun, dış mekan çekimleri ve düğün hikayesi çekimleri olsun, bay ve bayan tecrübeli bir şekilde hayatınızın en özel anları için fotoğrafçılığın yanında bir de koçluk hizmeti vermekteler :) kısacası aile kurumu ile ilgili en özel günlerin doğal ve orjinal fotoğrafçısı konumundalar.
Özellikle konsept yenidoğan ve bebek fotoğrafları avrupa ve amerika standartlarında, birbirinden orjinal fotoğraflara imza atıyorlar.
benimmasalim adlı instagram sayfalarındaki birbirinden güzel fotoğrafları çok beğendiğimi ayrıca söylemeliyim.Paket ve fiyatları için www.benimmasalimfotografcilik.com sitesinin paketler bölümünü inceleyebilirsiniz.

Blog takipçilerine özel %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Benim masalımı 1-2 aydır takip ediyorum ve çok beğeniyorum. Ankara'da oturan ve nişanlanmak üzere olan biri olarak benim masalım ilk olarak nişan fotoğraflarımız için aklımda olan ilk firma :)

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Ne güzel,hayırlı olsun şimdiden.Güzel fotoğraf karelerinizi merak etmeye başladım bile ;)

      Sil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma