26 Ağu 2019

OX VALİZ İLE YURTDIŞI SEYAHAT DENEYİMİ

Blogda her daim favorilerimi paylaşmaya özen göstersemde bu kez son seyahatime gölge düşüren bir üründen bahsedeceğim ki valiz almayı düşünen varsa bu deneyim akıllarının bir köşesinde olsun.
Evde bir büyük iki de küçük boy valizim olmasına rağmen hem daha kullanışlı olacağını düşünerek hemde görünümünün hoşluğuna kapılarak 28 Temmuz tarihinde Boyner'den Büyük Boy OX Valiz satın aldım.
İndirimsiz fiyatı olan 500 küsürleri asla haketmeyeceğini düşündüğüm Ox Valizi  o gün %50 indirimle ve 254.97 ödeyerek satın aldım.

Yeni valiz aldığımıza göre çizilmemesi lazımdı.Hemen bir kılıf ayarlayarak birkaç gün içinde seyahate çıktım.
Seyahat esnasında beni çok yormasa da performans olarak birlikte yola çıktığımız kardeşimin it marka valizini yakalayabildiğini söyleyemeyeceğim.
Çekçek kısmı nispeten ince olan valizin kendi ağırlığını taşıması ve rahat kayması çok mümkün olmuyor.Tekerleklerden birini de seyahat sırasında orta derecede erittiğimi rahatça söyleyebilirim.

Sabah 8.00 da başlayan yolculuğımuz öğleden sonra 16:00 sularında İstanbul Havalimanı'nda son buldu.Valizimi teslim aldığımda rahat hareket etmediğini farkettim ve gerginlikte bu nokta da başladı.
Valizi yatırdığımda tekerleklerin valizle birleştiği noktalarda kırıklar oluştuğunu,alt vidalardan birinin çıktığını,gövdede de bir çatlak oluştuğunu farkettim.
Boyner OX Valiz Deneyimi
Şunu çok iyi biliyorum uçaklarda valizler hasar görebiliyor.Daha önce de başıma gelmişti ancak henüz ilk yolculuğunu yapan bir valizin bu şekilde dağılması onun kalitesini sorgulamama neden oldu.Watsons'ın uygun fiyatlı Miine valizleri ile  yaşamadığım sorunu Boyner gibi kurumsal bir marka çatısı altında satıldığı için güvenerek aldığım Ox 'ta yaşadım.

Havayolu şirketi mağduriyetim karşısında eğreti de olsa bana yeni bir valiz verdi.Tüm günün yorgunluğunun üstüne eşya transferi yaparak henüz ödemesini bile yapmadığım valizi prosedür gereği havaalanında bırakmak zorunda kaldım.

Durumu sosyal medya hesabımda geçtiğimiz günlerde paylaştım.Tüm gönderilerim Boyner tarafından görüldü ancak ''Yaşadığınız mağduriyet için üzgünüz'' şeklinde bile bir dönüş yapmayarak müşteri memnuniyetine vermiş oldukları değeri göstermiş oldular.

Özetle seyahatleriniz için valiz alma planınız varsa,özellikle de  uçak yolculuğu yapacaksanız Ox Valizlerin  yanından bile geçmemenizi öneririm.Sonra benim gibi atsam mı tutsam mı bilemediğiniz bir havalimanı valiziyle eve dönüş yapabilirsiniz.
Detaylar ve videolu gösterimler @makyajkelebegiblog instagram sayfası öne çıkan storylerde...


4 yorum:

  1. Çok talihsiz bir durum olmuş Boyner malesef müşteri memnuniyetinde sınıfta kalan bir firma yıllar evvel bende oradan aldığım bir çantada sorun yaşamıştım iade almamak için mağazada beni sinir etmişlerdi bu sebeple yıllardır Boyner'den alışveriş yapmam.

    YanıtlaSil
  2. Çok geçmiş olsun havaalanında yaşanan kötü bir tecrübe olmuş. Bu tarz bir durumu ben de yaşamıştım sonrasında uçak firması bavulun satış fiyatını belirleyerek ücretini tarafımıza göndermişti. Bavulun kalitesiyle mi alakalı yoksa bavulları sert atmakla mı alakalı o konu tartışılır. Keşke valizleri transfer ederken daha hassas davransalar.

    YanıtlaSil
  3. çok kötü olmuş Filizcim ben de bavul alacaktım ama bu markayı tercih etmem..

    YanıtlaSil
  4. Çok geçmiş olsun hiç yaklaşmayalım

    YanıtlaSil

YAZILAR VE ÜRÜNLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAKLA BEKLİYORUM. PROFİLLERİNİZE YORUMLARINIZ ARACILIĞIYLA ULAŞABİLDİĞİMİZDEN LÜTFEN REKLAM AMAÇLI LİNK BIRAKMAYIN.LİNK İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma