5 Haz 2017

BEE'O PROPOLİSLİ HAM BAL VE BOĞAZ SPREYİ

PROPOLİS NEDİR?
Propolis arıların yaşam alanı olan kovanlarını dış etkilerden korumak için kendi kendilerine ürettikleri bir madde.Arılar bitkilerin sap,tomurcuk ve yapraklarından topladıkları bu reçinemsi madde ile kovanı güçlendirip zararlı girişini önlüyorlar.
Arıların tamamen korunma amaçlı ürettikleri propolis aslında bir mucize.Arı kovanında antiseptik ortamı sürdürme görevi olan propolisin insan vücudundaki görevi de benzer bir özellik gösteriyor.
 Süt, yoğurt, meyve suyu gibi gıdalara karıştırılarak sabah akşam birer tatlı kaşığı tüketilmesi önerilen propolis sayesinde kaliteli bir beslenme,dolayısıyla sağlıklı bir hayat sürmek mümkün. Hiç bir ön işlem görmeden soğuk zincir ile tüketiciye ulaşan propolis ve balın besleyici özellikleri bir arada ve kolayca tüketilebilecek kıvamda!
Ürün içeriği: Propolis (%2), Ham Bal (%98)
Sağlıklı bir atıştırmalık olan Kakao fındıklı Propolis+Ham bal sabah kahvaltıları ve  öğün aralarında rahatlıkla tüketilebiliyor.Enerji ve tatlı ihtiyacını doğal doğal yollardan karşılayıp en çokta benim gibi  çocukların tatlı düşkünlüğüne karşı koyamayan ve alternatif yollar arayan anneler için çözüm oluyor.

BEE'O PROPOLİSLİ BOĞAZ SPREYİ
Propolis (%6), Ham Bal (%10), Glikol, Mentol içeren bu sprey propolisin anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilerinden faydalanarak boğazdaki tahriş ve kuruluğu iyileştirip nefesin ferah kokmasını sağlıyor.
%100 doğal ve sağlıklı bir çözüm olan ürünün doğal antioksidan içeriği minimum 12000 mg/L’dir
Boğaz yüzeyine günde 3 defa en az 2’şer kez püskürtülerek tüketilmesi tavsiye edilen ürün boğaz ağrısı başlar başlamaz kullanıldığında ağrının hafifletilmesinde etkili oluyor.
Uyarı: 12 aydan küçük bebeklere bal ve bal içeren ürünler verilmez.Arı ürünlerine karşı alerjisi olan  kişilerde alerjik bir etkiye sebep olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

10 yorum:

 1. Propolis bu aralar benim çok ilgimi çeken konular arasında.Propolisli krem vb ürünler denemeyi düşünüyorum en yakın zamanda :) Bee'o 'nun kakao-fındıklı ham balı deneyimledim kısa zaman önce,önyargılarım boşunaymış bayıldım tadına. Fotoğraflar yine harika,elinize sağlık. <3 Öpücükler :*

  YanıtlaSil
 2. Çok güzelmiş geçiş mevsimlerinde kullanmak lazım:)

  YanıtlaSil
 3. Filizciğim propolisli spreyi özellikle beğendim ben ne zaman boğazım kaşınmaya başlasa hemen sıkıyorum ve faydasını da görüyorum..

  YanıtlaSil
 4. Bir etkinlik sayesinde tanıdığım markanın birkaç ürününü kullandım ve ciddi anlamda beğendim ben de Filizcim. Çok sağlıklı ve güvenilir buluyorum, bu arada iyi hatırlattın bu konu hakkında bir yayın da ben yapayım :)
  Sağlıkla...

  YanıtlaSil
 5. bir ara bende kullanmıştım özellikle bahar alerjim için önerilmişti ve iyi gelmişti. alerjide uyarıyorlar fakat benimki bahar alerjisi olduğundan bir sorun yaşamadım.

  YanıtlaSil
 6. Hiç duymamıştım ve şimdi okuyunca çok merak ettim. Alıp deneyeceğim. Teşekkür ederim paylaştığın için. Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 7. Faranjit için sprey çok iyi, bende kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 8. Ben propolis tadından dolayı kullanamadım ama çok faydalı biliyorum...

  YanıtlaSil
 9. bende kullanıyorum canım inş. şifa olsun hepimize

  YanıtlaSil
 10. Mentol var 4 yaşındaki kızım acı dedi sevmedi demedim çok keskin gerçekten pişman oldum

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma