12 Nis 2017

Gülüşünüz için yeni makyaj malzemeniz SİGNAL WHITE NOW TOUCH Anında Beyazlık Kalemi

Beyazlık kategorisinin lideri Signal, ağız bakımı ve anında beyazlık için inovatif ve çığır açan yepyeni bir ürün geliştirdi. Devrim niteliğindeki yeni Signal White Now Touch anında beyazlık kalemi, tek dokunuşla anında bembeyaz ve ışıltılı gülüş elde etmek isteyenlere, heyecan verici bir deneyim yaşatıyor.


Anında beyazlık şimdi makyaj çantanızda
Diş minesine zarar vermeyen Signal White Now Touch, kolay uygulanabilir özelliği ile güzellik rutininizi değiştiriyor. Göz alıcı bir gülüşün, güzelliğin vazgeçilmez parçası olduğunu bilen Signal, White Now Touch ile kusursuz gülüşler için dişlerinize tek dokunuşla uygulayacağınız yeni bir makyaj malzemesi sunuyor. Diş macununa, diş fırçasına, hatta suya bile gerek kalmadan dişleriniz anında beyazlık ve ışıltı saçıyor.


Her an her yerde yanınızda
Signal White Now Touch, Mavi Işık Teknolojisi ile yalnızca 3 aşamada ışıltılı bir gülüş sağlıyor. White Now Touch, dişlere ince bir tabaka halinde sürüldükten sonra 1 dakikadan az bir sürede mavi pigmentlerin ve ışık yansımalı parçacıkların diş yüzeyinde belirmesi ile dişteki renk kusurlarını gidermeye yardımcı olurken, dişlerin doğal bir ışıltı ile bembeyaz olmasını sağlıyor.
                                       Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 54,90 TL.Signal White Now Touch ile her şey #1GülüşüneBakar

5 yorum:

 1. Ay ben bunu çook merak ettim ama fiyatını görünce bir düşündüm şimdi; gerçekten işe yaraması lazım :)) Siz lansmanda kullanmıştınız sanırım, değil mi Filiz'cim? Nasıl sence?

  YanıtlaSil
 2. bunu çok merak ediyorum Filizcim gerçekten dişleri beyazlatıyorsa hem kendime hem de oğluma alacağım..

  YanıtlaSil
 3. Bu kalemi ben de çok merak ediyorum. Özellikle dişlerimizi sarı gösteren rujlarla nasıl olur diye meraktayım.😊 Sevgiler Filiz'cim❤️❤️❤️

  YanıtlaSil
 4. Ben de daha önce başka Bir markanın kalemini almıştım. Ancak çok etkili olmaması ve etkisinin kısa süreli olması üzücü. Ama yine de kullanıyorum bu tarz ürünler.

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma