7 Kas 2015

AMWAY ARTİSTRY HYDRA-V CİLT BAKIM SERİSİ

Ağustos ayında katılmış olduğum Artistry Hydra-V Lansmanında serinin ürünleri ile tanışmış ve 7 üründen oluşan koleksiyonu deneme fırsatı bulmuştum.
Bugün artık iyice fikir sahibi olduğum seri hakkındaki ürün bilgilerini ve kendi düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
7 üründen oluşan kalabalık bir ekip demiştim.Bu 7 ürün içinde Temizleyici Tonik,Canlandırıcı Serum ve Göz Kremi tüm cilt tiplerinde kullanılabilen ana ürünler.Nemlendiricimizi ise cilt tipimize göre seçtiğimizde kendi Power System'imizi oluşturmuş oluyoruz.
 Nobel ödülü kazanan bir keşiften esinlenen HYDRA-V Koleksiyonu dünyanın en bakir yerlerinden temin edilen bileşenlerle formüle ediliyor.
Anında ferahlatıcı bir his veren Norveç Fiyort Suyu,Besin ögesi zengin Himalaya Pembe Kaya Mineralleri ve nem bariyerini geliştiren Hawaii Açaisi ürünlerin temel bileşenleri arasında bulunuyor.

Artistry Hydra-V Koleksiyonu'nun temel amacı cildin su tutma kapasitesini arttırmak ve içerdiği bileşenler ile güçlü bir duvar oluşturmak olarak belirtiliyor.

Nasıl Kullanılıyor?

Temizleme ve Tonikleme sonrası cilde önce Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu uygulayıp ardından cilt tipinize uygun nemlendiriciyi uyguluyorsunuz.Böylece serum içeriğindeki faydalı bileşenler ve nem cilde hapsedilmiş oluyor.Son olarak Canlandırıcı Göz Jeli uygulanarak bakım tamamlanmış oluyor.

 ARTISTRY HYDRA-V FERAHLATICI KÖPÜK TEMİZLEYİCİ: Nazik köpüklü temizleyici aşırı yağ,makyaj ve diğer kirlerden cildi arındırıyor.Cildim üzerinde etkili temizlik sağlarken kuruma,pullanma gibi istenmeyen bir sonuçla karşılaşmadım.

ARTISTRY HYDRA-V FERAHLATICI TONİK : Tüm cilt tipleri için uygun olan bu tonik gerek ambalaj tasarımı gerekse kullanırken bana misel suları hatırlattı.Alkol içermeyen formülü ile cildi kurutmadan,zarar vermeden temizleyip cilde temiz ve taze bir görünüm kazandırıyor.
ARTISTRY HYDRA-V CANLANDIRICI KONSANTRE CİLT SERUMU
Seri içindeki sevdiğim ürünlerin başında gelen bu serum cildi ferahlatmak,yenilemek ve yeniden canlandırmak amacını taşıyor.Vitamin ve mineraller içeren Hydra Comlex cildin nem ihtiyacını karşılarken geride yumuşacık bir cilt bırakıyor.
İçindeki mavi kürecikler bence muhteşem bir buluş.Bu kürecikler taze vitamin karışımı salmak için eriyorlar.
Yüze uygulandığında hızlıca emilen,yapışkan his bırakmayan bu serum kesinlikle favorim !
 Nemlendirici Kremler Yağlı ve Karma Ciltler için Canlandırıcı Jel ve tüm cilt tipleri için uygun olan Jel Krem olarak iki farklı ürün olarak tasarlanmış.
Orta hafiflikteki tüm cilt tiplerine uygun olan kremi sevsemde kullanıldığında serin bir his veren,hafif yapılı Refreshing jel ile cilt rutinime devam ettim.Bu ürün yağlı ve karma ciltlerin nem ihtiyacını karşılarken aynı zamanda fazla yağlanma ile de mücadele ediyor.

 Normal ve kuru ciltler için uygun olan bir diğer ürün ARTISTRY HYDR-V YENİLEYİCİ VE NEMLENDİRİCİ KREM kuru ve susuz kalmış ciltlerin nem ihtiyacını uzun süreli olarak karşılıyor.
Bu krem de çok ağır yapılı olmamasına rağmen cilt tipime uymadığımdan sadece ürün hakkında bilgilenmek adına yapısını inceledim ve jel yapılı kremimi kullanmaya devam ettim.

GÖZ İÇİN CANLANDIRICI JEL KREM 
Yağ içermeyen formülüyle tüm cilt tiplerine uygun olan bu krem hafif yapısı ve çok kuru olmayan göz altlarıma verdiği nem ve ferahlık hissi ile memnun kaldığım bir ürün oldu.
35 yaş üstü için çok uygun olmayan bu krem bence 20-30 yaş aralığı için biçilmiş kaftan...
Özetle cildi ferahlatan,yenileyen,canlandıran bu seri bence görevini başarıyla yerine getiriyor.
Seri 35 yaş altında olan ve henüz yaşlanma belirtilerinden endişe duymayan genç kitle için üretilmiş.
Ben 35'e birkaç kala denediğim bu seriyi tavsiye edilebilir buldum.
Yakınınızda bir Amway temsilcisi varsa numune isteyebilir ya da ürünleri satın alma şansı bulabilirsiniz.Daha detaylı bilgiler için aşağıdaki linkler size yardımcı olacaktır.

*ARTISTRY Hakkında
ARTISTRY dünyada zirvedeki en çok satılan beş Premium cilt bakım markası** arasında yer almaktadır. ARTISTRY portföyünde yeni teknolojilerle ve tescilli bitkisel bileşenler ile geliştirilen ileri cilt bakım ürünleri bulunmaktadır. Ürünler erkek ve kadınların biyolojik ve çevresel yaşlanma belirtilerini hedef almakta, ayrıca yüz, gözler ve dudaklar için klasik ve sezona özgü renk koleksiyonları sunmaktadır. Üstün formüller 900’den fazla bilim insanı tarafından yürütülen ve bilimsel ve akademik danışmanlar kurulu tarafından yönlendirilen global araştırma, geliştirme ve kalite güvencesini yansıtmaktadır. Bu bilim insanları birlikte çalışarak ileri güzellik sınırlarını daha ileriye taşımaktadır.
Amway Hakkında
Amway, dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerden biridir. Şirket 1959’da Ada, ABD’de kurulmuştur ve 100’ün üzerinde ülke ve bölgede faaliyet göstererek 2014’te 10,8 milyar ABD doları bir ciro gerçekleşmiştir.  Amway 450’den fazla güzellik, zinde yaşam ve ev bakım ürünü sunmaktadır. Amway’in en çok satış yapan markaları NUTRİWAY™ vitamin, mineral ve takviye edici gıda ürünleri, ARTISTRY™ cilt bakım ürünleri ve renkli kozmetikleri ile eSpring™ su arıtma sistemleridir. Bu ürünlerin tamamı sadece Amway Serbest Girişimcileri tarafından satılmaktadır.
 instagram.com/amwayturkiyeltd
twitter.com/amwayturkiye
dahaiyibiryasamicin.com

13 yorum:

 1. Amway bildiğimiz çok eski bir marka ancak bu seriyi ilk kez duyuyoruz. Teşekkürler bilgilendirme için,inceleyelim..

  YanıtlaSil
 2. hepsi ayrı muhteşem ürünlere benziyor

  YanıtlaSil
 3. Ürünler nasıl bilmem ama ambalajının rengi muhteşem....

  YanıtlaSil
 4. güzel bir seri olduğu anlaşılıyor.. Güle güle kullanın. Sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. Etrafında bir kişi bile yok Amway satan :(

  YanıtlaSil
 6. Bence de gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir seri Renkleri de çok hoş.

  YanıtlaSil
 7. Tüm yazıyı okuyup kullanma yaşı kısmına gelince yüzüm düştü:) Anway kaliteli ürünleri ile dikkat çeken bir firma ve formül dünyanın farklı yerlerinden bileşenlerle oluşturulmuş. Bu detayı da ilginç buldum... Sevgiler.

  YanıtlaSil
 8. Güzel bir seriye benziyor hiç amway d n cilt bakımı kullanmadım aslında satan birini bulup denemem lazım :)

  YanıtlaSil
 9. Amway ürünleri harika. Ama bu seriyi hiç kullanmamıştım. Ürünlerim bittikten sonra deneyebilirim sanırım

  YanıtlaSil
 10. Son zamanlarda sıklıkla görüyorum bu seriyi. Ambalaj da bir harika.

  YanıtlaSil
 11. bu seriyi duymadım ambalaj ve rengi de pek güzel

  YanıtlaSil
 12. Güzel bir seri gibi duruyor. Markanın denemek istediğim ürünleri var. Aldığım sonuçlara göre bunlara da şans verebilirim :)

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma