9 Eki 2015

ELIZABETH ARDEN’in Yeni Ürünü SUPERSTART Skin Renewal Booster’ın Lansmanı Gerçekleşti

Kozmetik devi Elizabeth Arden, anti-aging alanındaki yeni ürünü Superstart’ı Soho House İstanbul’da düzenlenen lansman etkinliği ile tanıttı. Etkinlikte anti-aging’de öncü ürün kabul edilen
Ceramide 25. Yılını ve Prevage 10. Yılını kutladı.

Benimde katılmış olduğum Lansman'da Elizabeth Arden'in geçmişten günümüze uzanan hikayesini dinleme şansı elde ederken,yenilikçi bakım serumu Skin Renewal Booster ile tanıştık.
Uzman dermotologların cilt bakım önerileriyle destek verdikleri üründe cilt yaşlanmasının önüne geçmede ''korunma''faktörünün önemi vurgulandı.

Bu yazıda Lansman gününden karelere ve ürün bilgilerine yer vermek istiyorum.
Önümüzdeki günlerde ise Superstart ile ilgili detaylı bir inceleme yazısı gelecek.


Superstart: Cilt Yenilemede Devrim

Güzellik kavramını bir bütün olarak ele alan Elizabeth Arden, yeni geliştirdiği SUPERSTART Skin Renewal Booster ile klasik cilt bakımı alışkanlıklarımızı bir adım ileri götürüyor. SUPERSTART, kullandığınız tüm diğer cilt bakım ürünlerinden maksimum düzeyde verim almak üzere tasarlanmış bir ürün ve pek yakında kategori ismine dönüşmesi bekleniyor.
Yeni SUPERSTART Skin Renewal Booster’ın kullanım faydası; kullandığınız tüm diğer cilt bakım ürünlerinden maksimum düzeyde verim almak… Sonuçlar mükemmel:
 


SUPERSTART, cildin doğal kolajen oranında 5 kat, elastin oranında 9 kat, nem oranında 25 kat artış sağlıyor.
SUPERSTART; özel probiyotik kompleks, deniz rezenesi ve keten tohumu özleri içeren formülü ile cildin sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Böylece cildiniz esnek, tazelenmiş ve diğer cilt bakım ürünlerinin sağlayacağı dönüşüme hazır hale geliyor.

SUPERSTART Satış Fiyatı: 230 TL


Ceramide ile 25 Yıl

Ceramide kapsülleri, cildin bariyer tabakasında doğal olarak bulunan fitosfingozinler ve temel lipitler ile Ceramide’in gücünü birleştiren CLX, efsanevi formülünün son jenerasyon ürünüdür. Araştırmalar gösteriyor ki bileşenlerin bu ideal karışımı, yaşlanma belirtilerine karşı korumada ilk adım olarak cildin koruyucu kapasitesini en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı oluyor. Cildin doğal nemlendirici bariyerinin güçlendirilmesini ve cilde daha sıkı ve dinç bir görünüm kazandırmak için kolajen seviyelerini destekliyor. Ceramide, cildin dokusunu anında iyileştirerek cildi fark edilebilir derecede yumuşatıyor, pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor. Cildin tonunu gözle görülebilir şekilde iyileştiriyor, aydınlatıyor. Belirgin hatların ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için çalışan Ceramide’in önceden ölçeklendirilmiş tek dozluk kapsülleri uygulama kolaylığı sağlıyor.


CERAMIDE Satış Fiyatı: 380 TL

Stres Karşıtı Prevage’ın 10. Yılı
 

Prevage Yaşlanma Karşıtı+Yoğun Onarım Günlük Serum bu yıl 10. yılını kutluyor. İçeriğinde özel Arazin ile en güçlü antioksidan olan İdebenonu karıştıran Prevage, çevredeki serbest radikalleri % 95 nötrlüyor ve yaşlanma belirtilerinin birincil sebebi olan hücresel enflamasyonu minimize etmeye yardımcı oluyor. Idebenon cildi oksitleyici stresten koruyor, cildin doğal onarım sürecini destekliyor ve genç bir görünümü yeniliyor. Özel bir molekül olan Arazin serbest radikallere karşı koruma sağlarken cildi yumuşatıyor ve kronik enflamasyondan kaynaklanan yaşlanma belirtilerini azaltıyor. Serbest radikal hasarına karşı nötrleme ve koruma sağlıyor. Prevage, cildi yumuşatıyor ve kızarıklıkları azaltıyor. Cilt tonunu eşitliyor ve ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak için cildin kendi doğal kolajenini destekliyor. Cildin sıkılığını ve parlaklığını iyileştiriyor. Prevage, serbest radikaller ve hücresel enflamasyon kaynaklı gözle görülür yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcı oluyor.

PREVAGE Satış Fiyatı: 658 TL
9 yorum:

 1. Çok seviyorum nedense Elizabeth Arden'i. Eskiden -çok eskiden- daha yaygındı bir ara göremez olmuştum ürünlerini. Pazara geri döndüler anlaşılan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle sanırım Sevda'cım.Bende bir dönem özellikle renkli kozmetiklerine hiç rastlamamışken şimdi Boyner'lerde görüyorum :)

   Sil
 2. Ürünlerini çok merak ettiğim bir marka, umarım bu yeni seri ile start veririm kullanmaya..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ürün bilgileri oldukça tatmin edici.Kullandığında mutlu edecektir bence...

   Sil
 3. eski markalardan olduğu için bana özel geliyor :) ama nedense şu aralar hiçbir ürününü kullanmıyorum
  özellikle Prevage Yaşlanma Karşıtı+Yoğun Onarım Günlük Serumunu kullanırsanız deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekleyeceğim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Köklü bir geçmişe sahip olan markanın birikimleri bende de güven oluşturdu.Prevage olmasada Superstart ile ilgili deneyimlerim blogta olacak :)

   Sil
  2. Köklü bir geçmişe sahip olan markanın birikimleri bende de güven oluşturdu.Prevage olmasada Superstart ile ilgili deneyimlerim blogta olacak :)

   Sil
 4. güzel bir etkinlik oldu bence ceramide kapsülleri kullanmaya da başladım unutmuşum gerçekten başarılı bir serum...

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma