1 Mar 2014

Darphin Stimulskin Plus Anti-Aging Serisi


STIMULSKINPLUS – Total Anti-Aging

Olgunlaşmanın tüm belirtilerine karşı etkili seri
Uluslararası anti-aging buluş
İkonik Deep Masaj, çığır açan #SeaEmerald™ (Deniz Zümrütü)  serinin ilham kaynağı.
Darphin araştırmacıları olgunlaşmanın belirtilerine savaşmada çığır açacak bir formulle karşınızda! Yüksek etkili aktif içerik #SeaEmerald™ ilk kez yeniden formüle edilen #StimulskinPlus serisinde.

Bu eşsiz serinin kalbinde Pierre Darphin tarafından 1958 de keşfedilen 50 yılı aşkın süredir anti-aging cilt bakımlarının vazgeçilmezi olarak kullanılan Deep Masaj ve #SeaEmerald™ yer alıyor.
#StimulskinPlus serisi günümüz kadınlarının ihtiyaçlarını karşılarken duyumsal deneyim ve muhteşem sonuçları birarada yaşatmak için tasarlandı.
The Reshaping Divine Serum, the Multi-Corrective Divine Cream (normalden kuruya dönük ciltler) Multi-Corrective Divine Cream (kurudan çok kuru ciltler) bu eşsiz deneyimi yaşatmak için yeni #StimulskinPlus serisinin birer parçası.

DeepMasaj:  Enstitü Deneyimi
1958 yılında fizyoterapist, tutkulu bir botanikçi ve Darphin markasının yaratıcısı olan Pierre Darphin; masaj tekniklerinin öncüsü olmuş ve kırışıklıklarla savaşan yaklaşımlar geliştirmiştir.
Pierre Darphin, cildin yenilenmesini sağlayan Deep Masaj’ı yaratmıştır. Elleri kullanarak 180° tekniğiyle uygulanan masaj yüz ve boyun bölgesindeki kasları harekete geçiriyor.
Sonuç: Sağlıkla ışıldayan genç bir cilt görünümü
#StimulskinPlus serisi  pek çok faydası bulunan #SeaEmerald™ içeriğinin seçilip eklenmesiyle yeniden formüle edildi.


#SeaEmerald™ Anti-aging içerik
Filipinler deniz yatağında keşfedilen nadir bulunan yeşil renkli bir bitkidir. İnkalar tarafından kullanılan, Kleopatra’nın da favorilerinden olan bu bitki uyumluluk sembolü.  Fransız geleneklerine göre 40 yıllık evliliği temsil eder.  
Darphin’in anti-aging serisinde ilk defa kullanılan #SeaEmerald™ ikili anti-aging etkiye sahip.  
İKİLİ ANTI-AGING ETKİ
1
#SeaEmerald gibi eşsiz içeriklerin bulunduğu bu değerli formül dermo-epidermde proteinlerin ankorajını sağlar. Bu destekleyici sistem  olgunlaşmayla beraber cildin elastikiyetini kaybetme riskine karşı büyük önem taşımaktadır. #StimulskinPlus içeriğindeki #SeaEmerald ile cildin elastikiyet bariyerini güçlendirerek sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar.
  2
Olgunlaşmayla birlikte kolajen üretimini destekleyen yapı zayıflar ve zamanla kırışıklıklar meydana gelir. #SeaEmerald™ kolajen üretimini destekleyerek çizgilenmeyi yavaşlatır ve daha sıkı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

- Yeni #StimulskinPlus serisi The Reshaping Divine Serum, the Multi-Corrective Divine Cream (normalden kuruya dönük ciltler) Multi-Corrective Divine Cream (kurudan çok kuruya dönük ciltler) ile kırışıklıklarınızla savaşmak için tasarlandı.


STIMULSKINPLUS Reshaping Divine Serum
#StimulskinPlus Reshaping Divine Serum, %93 doğal içeriği ve «Push Up» teknolojisiyle cildi sıkılaştırır ve yeniler.
«Push Up» teknolojisi
Komifora Mukul ve #SeaEmerald™ gibi kırışıklık karşıtı yüksek etkili iki içeriğin birleşimiyle «Push Up» teknolojisi
«PUSH» ETKİSİ
Hint literatüründe de pek çok yerde bahsedildiği üzere Komifora Mukul  Queen of Sheba’nın Solomon Kralı’na hediye ettiği değerli bir sakız üretir. Komifore Mukul Ayurveda tıbbında 3500 seneden fazladır kullanılmaktadır. Bu öz cildin dolgunlaşmasını sağlayarak sıkılaştırır. Daha genç ve sıkı bir cilt görünüm sağlar.

 «UP» ETKİSİ
Eski Yunan ismi parlaklık  anlamına gelen «smaragdos»  #SeaEmerald™, epidermis ve dermisin bağını destekleyen temel protein üretimini aktive eder. Aynı zamanda doğal kolajen üretimini destekler. Cilt üzerindeki ikili etkisiyle daha sıkı ve dolgun bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar.
Duyumsal deneyim
#StimulskinPlus serisi için özel olarak yaratılan Beyaz çiçeklerin üçlü birleşiminden meydana gelen Yaseminin hafifliği ve Ylang Ylang’ın lüksüyle harmanlanan Ölmezotu kokusuyla muhteşem bir duyumsal deneyim yaşatır.
Fiyat: 667 TL
                                                              
STIMULSKINPLUS Divine Eye Cream

Darphin #StimulskinPlus Divine Eye Cream ile kadınların göz bölgesi sorunlarının başında gelen kırışıklık problemine odaklanıyor. Darphin’in 50 yılı aşkın profesyonel tecrübesiyle formüle edilen bu krem göz çevresindeki kırışıklıklarla savaşıyor.
%86 doğal içeriğiyle güçlü olduğu kadar nazik bir formül.

Kişiye Özel Cilt Bakım Sanatı
Botanik tutkunu Pierre Darphin’in yüksek performanslı bakımlarından ilham alan #StimulskinPlus Divine Eye Cream göz çevresindeki kırışıklıkları hedef alır, etkili içeriklerle anti-aging bakım sağlar.
Hassas göz bölgesini çevreleyen 20 kas sürekli hareket halindedir. (Gülümseme, kaş çatma ve her gün ortalama 10000 kez göz kırpma gibi) Bu süregelen aktivite kolajen ve elastinin azalmasıyla birlikte kırışıklık ve sarkmalarla sonuçlanır. Cildin en hassas bölgelerinden olan göz çevresi ince kan damarlarıyla dolu olmasının yanında gün içerisinde uzun süreli ekrana bakma, güneş ışınları, hava kirliliği ve stres gibi dış etkenlere de maruz kalır. Bu yorgunluk belirtileri koyu halkalanma, derin kırışıklıklar ve torbalanmalarla sonuçlanır. #StimulskinPlus Divine Eye Cream bu istenmeyen sorunları muhteşem bir performans ve etkili sonuçlarla hedef alıyor.


3’lü Etki
1ANTI-AGING
Huş Ağacı özü ve onarıcı Peptitler epidermisin elastikiyeti için temel olan fiber düzeyini korumaya yardımcı olarak cildi yeniler. Cildin daha dolgun görünmesine yardımcı olan en önemli içeriklerden biridir. Cilde elastikiyet kazandırırken daha dolgun bir cilt görünümü yaratır.
Siegesbeckia Orientalis kolajen üretimini arttırırken Kırmızı/Kahverengi Su Yosunu cildi sıkılaştırır. Göz göz çevresi elastikiyetini geri kazanırken çizgi ve kırışıklık görünümünü azalır. 
2SAĞLIKLA IŞILDAYAN GÖZ ÇEVRESİ
2 güçlü alkaloid olan Kantaron ve Kafein, Hiyalüronik Asit ile birleşerek göz çevresindeki doğal hücre yenilenmesini aktive eder. Yararlı etkilerinden dolayı yüzyıllardır kullanılan bu bitkiler tonik özelliği ve yumuşatma özelliği taşır. Mikro-dolaşım özelliği ile koyu halkaların görünümünün azaltırken, yatıştırıcı özelliği göz çevresindeki  şişkinlik görünümünün azalmasına yardımcı olur.
3NEMLENDİRME
Mango, Sheabutter ve Murmuru yağından oluşan 3’lü etki göz çevresini nemlendirir ve pürüzsüzlük kazandırır. Mango yağı hidrolipidik filmi korur, Shea butter kanıtlanmış etkisiyle cildi nemlendirir ve Amazon’da yetişen palmiyelerden elde edilen Murmuru  yağı ise cildi neme doyurur.
Duyumsal deneyim
#StimulskinPlus Divine Eye Cream 100% doğal çiçek kokusuyla Darphin imzası taşıyor.
Fiyat: 275 TL

STIMULSKINPLUS Multi-Corrective Divine Cream

Son teknolojik gelişmeler takip edilerek formüle edilen #StimulskinPlus Multi-Corrective Divine Cream eşsiz aktif içerenleriyle kırışıklık karşıtı 4’lü çözüm sunar: sıkılaştırma, kırışıklık karşıtı etki, esneklik ve nemlendirme.
2 Eşsiz Formül
Normalden kuruya ve kurudan çok kuruya dönük ciltler
LIFTING- SIKILAŞTIRMA
Yüksek etkili peptitler aktif içeriklerle uyumlu hareket eder.
İçeriğindeki #SeaEmerald™ (Deniz Zümrütü) proteinlerin birbirine tutunmasını sağlar. Bunun sonucunda cilt günden güne sıkılaşır.
KIRIŞIKLIK KARŞITI VE DOLGUNLAŞTIRICI ETKİ
Hexapeptit ve Oligopeptit #SeaEmeraldile çalışarak kolajen sentezini harekete geçirir.
Madagascan bitkisinin yapraklarından elde edilen Siegesbeckia Orientalis cildin doğal kolajen üretimini destekler.
Sığla Ağacı özü, Hindistanda yetişen Akgünlük ağacından elde edilen bir tür reçine olan Boswellia (Serreta), cildin elastin üretimini destekler.
Fransada yetişen Samphire (Deniz Börülcesi) özleri cilt dokusunu destekler.
Bunun sonucunda kırışıklıklar azalarak daha sıkı ve dolgun bir  görünüm elde edilir.
PARLAKLIK
Dut özü ve Palmaria Palmata (Kırmızı Yosun) yaşlanmaya bağlı oluşan lekelerin azalmasına yardımcı olur.
Maya özü koyu lekelerin görünümünü azaltır.
N-Asetilglukosamin cilt yüzeyindeki melaninin eksfoliasyonunu sağlar. Eşit olmayan cilt tonu görünümü gözle görülür şekilde azalırken cilt sağlıklı bir ışıltı ve canlılık kazanır.
YENİLEME
Nemlendirici ve dolgunlaştırıcı Hiyalüronik Asit, nemlendirici Shea Butter ile birlikte cildin su tutmasını sağlarken epidermal lipid bariyerini güçlendirerek neme doymuş bir cilt sağlar.  
Kuru ve çok kuru ciltler için #StimulskinPlus Multi-Corrective Divine Cream yenilenen formülü ve içeriğindeki Shea Butter ile cildinizi nemlendirir.
Eşsiz duyumsal deneyim
#StimulskinPlus serisi için özel olarak yaratılan Beyaz çiçeklerin üçlü birleşiminden meydana gelen bu koku muhteşem bir duyumsal deneyim yaşatır. Yaseminin hafifliği, Ylang Ylang’ın lüksüyle harmanlanan Ölmezotu’nun kokusunu ve cilt tarafından kolayca emilerek koruyucu tabaka oluşturan ipeksi dokusunu deneyimlemeye hazır mısınız?
Kuru ve çok kuru ciltler için #StimulskinPlus Multi-Corrective Divine Cream zengin dokusu ile profesyonel cilt bakımı deneyiminin zevki ve performansını yaşatır.

Fiyat: 625 TL

http://www.darphin.com.tr/?q=website_admin/node/292&menu=945&clid=999                                                   


*Basın Bültenidir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma