15 Eyl 2016

İPEK OJE TEMİZLEME PAMUĞU İLE İPELİNA OJE TEMİZLEME PEDİ DENEYİMİ

Bu yazımda İpek ve onun genç kızlara hitap eden markası İpelina'ya ait iki oje temizleme ürününden bahsetmek istiyorum.İpek Oje Temizleme Pamuğu ve İpelina Oje Temizleme Pedi benim için yanımda sıvı aseton taşımak istemediğim tatiller için oldukça pratik oldu.Pratik olması kadar oje çıkarma esnasında tırnağa zarar vermeyen ürün arayışındaysanız detaylar için yazımı sonuna kadar okumanızı öneririm.
 İpek Oje Temizleme Pamuğu içinde özel solüsyonlu 50 ped bulunan plastik kavanozla geliyor.İçinde bulunan ürün miktarı fazla olduğundan evde kullanıma da uygun olduğunu düşünüyorum.
Limonumsu kokulu pedler aseton içermiyorlar ve %100 pamuktan üretilmişler.İçerdiği gliserin ile tırnakları kurutmadan temizleyen bu ped'lerin bir tanesi ile bir elimdeki ojeleri rahatlıkla temizliyorum.Koyu renkli oje sürmediyseniz her kullanımda iki adet oje temizleme pamuğu ile ojelerinizin tamamımdan kurtulabilirsiniz.
Oje temizleme pamukları daha önce denediklerim kadar olmasada yağlı bir yapıya sahipler.Benzer başka temizleyicilerde yaşadığım ojenin temizleyicinin yağı ile birleşip kıvamlanması ve temizleme işlemini konforsuz hale getirmesi durumunu bu üründe yaşamadım ancak yinede muhteşem performansta olduğunu söyleyemeyeceğim.
Tek kat sürülmüş açık renk ojeler çabucak çıkarken iki kat ve simli ojelerde pamuğu tırnak üstünde bir süre bekletip ardından ovalayarak çıkarabildim.Genellikle açık renk kullanıyorum diyorsanız bu ürüne şans verebilirsiniz ancak kırmızılar,maviler,simliler işin içindeyse biraz temkinli yaklaşabilirsiniz.
İpelina Oje Temizleme Pedleri ise 5 adet ped içeren karton kutuda geliyor.Bu pedler kutu içinde ayrı ayrı paketlenmiş olduğundan seyahatler için çok uygun olduğunu düşünüyorum.
Paketi açtığınızda ıslak mendile benzeyen bir temizleyici ile karşılaşıyorsunuz.Ped ortadan ikiye bölünebilecek şekilde tasarlanmış ancak ben tek parça halinde kullanarak ojelerimin tamamını tek pedle temizleyebildim.
Oje temizleme pamuklarına kıyasla daha az yağlı bulduğum bu ürünü daha çok sevdim.Aseton türevlerinin tırnaklarınıza zarar verdiğini düşünüyorsanız ya da çantamda pratik bir temizleme ürünü bulunsun diyorsanız İpelina Oje Temizleme Pedi 'ne göz atmanızı öneririm.

Ben ev kullanımı için her zaman sıvı temizleyici tercih ediyor ve bu ürünleri genellikle tatillerde ya da acil durumlarda kullanıyorum.
Siz ojelerinizi temizlemek için hangi tür temizleyicileri kullanıyorsunuz,oje temizleyiciler içinde sizin favorileriniz hangileri?

13 yorum:

 1. Çantaya atmalık acil zamanlar için gerçekten kullanışlı bir ürünmüş,teşekkürler.Sevgiler

  YanıtlayınSil
 2. Ben bir ara Carrefour'da bu ürünleri çok aradım ama bulamadım. Ne zaman baksam bitmiş oluyorlar, deneme şansım da hiç olmadı bu yüzden🙂 Evde ben de sıvı temizleyicileri kullanıyorum ama seyahatlerde böyle ürünler çok pratik olur😊 Ellerinize sağlık Filiz Hanımcım❤️❤️

  YanıtlayınSil
 3. harika bir ürünmüş güle güle kullan

  YanıtlayınSil
 4. ben denemiştim bunu fakat bana çok yağlı geldi. Ve dediğin gibi simli yada iki üç kat sürülmüş olan ojeleri maalesef çıkaramıyor.

  YanıtlayınSil
 5. Benri oje çıkarıcıları ve yine onun temizleme mendillerini başarılı buluyor ve severek kullanıyorum. İpelina denemedim henüz ama mutlaka deneyeceğim,teşekkür ederim..

  YanıtlayınSil
 6. Tatilde harika olurmuş bende unutup başka markanın almıştım keşke almasaymısım :/

  YanıtlayınSil
 7. Tatilde ve acil zamanları kurtarıcısı olarak kullanılabilir, genellikle sıvı aseton tercihlerim arasında fakat ürünleri denemek gerekli diye düşünüyorum

  YanıtlayınSil
 8. İpelina oje temizleme pedini bende kullanmıştım çekilişten hediye olarak gelmişti. Yazın tatile giderken çantanın içerisine atmıştım kesinlikle tatilde kurtarıcı oluyor ve gayet güzeldi :))

  YanıtlayınSil
 9. Pedleri denemedim ama kavanozdaki oje temizleme Pamukları hiç ummadığım kadar iyi çıktı hem kolay temizliyor hem de kuruma yapmadı 😊😊

  YanıtlayınSil
 10. Tatil için çok pratik görünüyor, henüz denemedim ama aklımda olsun...

  YanıtlayınSil
 11. Seyahatler için çok pratik gerçekten. O pembe öjeler de Harika 💕

  YanıtlayınSil
 12. Ben koyu oje kullandigim için zorlaniyorum bu pedlerle. Çantada acil durum için olabilor.

  YanıtlayınSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma