11 Şub 2016

Arzum Bellissima FaceCleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti Cilt bakımına yeni bir soluk getirdi


Arzum, kişisel bakım kategorisinde geliştirdiği yeni ürünü Arzum Bellissima FaceCleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti’ni Alle Ataşehir Klinik’ten Dermatoloji Uzmanı Sevinç Elinç Aslan’ın sözcülüğünde, güzellik editörleri ve bloggerların katılımıyla tanıttı. Dermatoloji Uzmanı Sevinç Elinç Aslan Arzum Bellissima FaceCleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti hakkındaki deneyimlerini ve cilt bakımı hakkındaki önerilerini katılımcılarla paylaştı.

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, kişisel bakım kategorisinde geliştirdiği yeni ürünü Arzum Bellissima FaceCleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti’ni Alle Ataşehir Klinik’ten Dermatoloji Uzmanı Sevinç Elinç Aslan’ın sözcülüğünde, güzellik editörleri ve bloggerların katılımıyla tanıttı.

Arzum Bellissima FaceCleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti hakkında deneyimlerini paylaşan Dermatoloji Uzmanı Sevinç Elinç Aslan “Günlük cilt bakımı için ideal bir ürün. Üçgen başlıkları sayesinde yüzün en kıvrımlı bölgelerinde rahatlıkla kullanılıyor. Cilt bakımındaki temel aşamalardan temizleme, peeling ve nemlendirme işlemi kolayca yapılabiliyor. Elle temizlemeye göre 7 kat daha etkin temizlik sağlıyor ve sonic titreşim teknolojisi sayesinde cildi tahriş etmeden derinlemesine temizliyor” dedi. Ayrıca Dermatoloji Uzmanı Sevinç Elinç Aslan cilt bakımı hakkındaki önerilerini katılımcılarla paylaştı.

Özel tasarlanmış üçgen başlıkları sayesinde yüzün en kıvrımlı bölgelerinde rahatlıkla kullanılan Arzum Bellissima FaceCleansing Pro, elle temizlemeye göre 7 kat daha etkili çözüm sunuyor. İki farklı hız ayarı ve sonic titreşim teknolojisi bulanan Arzum Bellissima FaceCleansing Pro yüz temizleme, peeling ve mikro masaj fonksiyonu ile cilt bakımında uygulanan tüm özellikleri tek bir cihazda topluyor. 80 saniye otomatik zaman ayarıyla makyaj ve cilt temizliğini kolaylaştıran Arzum Bellissima FaceCleansing Pro aynı zamanda 20 saniyede bir temizlenen bölgenin değiştirilmesi için sesli uyarı sistemi bulunuyor. Yüzde 100 su geçirmez özelliği ile banyo esnasında da cildinizi sorun yaşamadan nazikçe ve derinlemesine temizlemenize yardımcı olacak olan Arzum Bellissima FaceCleansing Pro, duş rutininizin ayrılmaz bir parçası olmaya talip oluyor.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:
Türkiye’de elektrikli ev aletleri sektörünün pazar lideri konumunda olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım olmak üzere 6 ürün kategorisinde; 250’den fazla ürünü ile bulunuyor. Arzum’un uluslararası operasyonları Hong Kong’ta bulunan ofisi dışında dört kıtaya yayılan 30’a yakın ülkede sahip olduğu geniş dağıtım ağını kapsıyor. ‘Yenilikçi’, ‘tutkulu’, ‘samimi’ ve ‘özenli’ ‘ güvenilir” olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle Arzum, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunmakta. TGI Global’in araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 10 markası arasında yer alan Arzum ürünleri, Türkiye’de 10 milyondan fazla evde kullanılmaktadır.

*Basın Bültenidir

7 yorum:

 1. Herşey nasıl da kolaylaşıyor. Bir bakalım bu ürüne:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım hergün yeni bir kolaylık çıkıyor.Bu ürünün avantajlı yönleri de var.Bir bak derim .)

   Sil
 2. Filiz'cim ya, ben bu fiziksel temizleyicilerin cildin yüzeyini haddinden fazla yıprattığını ve uzun vadede negatif etki yaratacağını düşünüyorum hep. O yüzden ne Clarisonic, ne Forea vs hiçbirini almaya yeltenmedim bile. Bu konuyla ilgili soru soran oldu mu lansmanda? Sorulduysa yanıtını merak ettim gerçekten... sevgiler canım, güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu konuda soru soran olmadı ancak ciltteki kan akışını hızlandırdığı ve bunun cilt üzerindeki olumlu etkilerinden bahsedildi.Tüyleri oldukça yumuşak bu sebeple basit yüz temizleme fırçalarından faha fazla zarar vereceğini düşünmüyorum ben .Bir de sonic masaj başlığı var asıl ona bayıldım ben :)

   Sil
 3. sonuçta bütün firmalar çıkaracak bu mini temizleme fırçalarından herhalde ben kullanmayı unutuyorum artık bunu :-(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet herkes çıkaracak ancak bazıları diğerlerinden daha iyi olacak.Bakalım en iyisi hangisi ? :)))

   Sil
 4. Bayanların hayatına biraz daha kolaylık getirecek bir ürünmüş :)

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma