9 May 2015

EN DOĞAL SEVGİYE, EN DOĞAL HEDİYE ZAO’DAN

Anneler Günü hediyenizi ZAO Organik ürünlerinden seçin, anneniz makyajda yeni deneyimler yaşasın. Yüzde 100 doğallığını birden çok sertifikaya sahipliğiyle kanıtlayan Türkiye’deki tek kozmetik markası olması, bambu ağacından yapılan ambalajı, yeniden doldurulabilirliği gibi birçok farklı özelliğe sahip ZAO Organik makyaj ürünleri ile annenizin makyaj konusunda birden çok ilki yaşamasını sağlayabilirsiniz.
Dünyada ABD’den Avrupa’ya kadar birçok ülkede ses getiren ve kısa zamanda önemli bir tüketici kitlesine ulaşan ZAO organik makyaj ürünleri, doğallığını kanıtlayan birden çok sertifikaya sahip olan Türkiye’deki tek kozmetik markası olması, bambu ağacından yapılan ambalajı, yeniden doldurulabilir (refil) özelliği gibi birçok ilk ile Türk kadınına yeni deneyimler yaşatacak. Siz de Anneler Günü hediyesi için seçeceğiniz ZAO ürünleriyle, annenizi bu deneyimlerle tanıştırabilirsiniz.
“Bambudan gelen güzellik ve doğallık” temasıyla Zen ve Tao felsefesi ile yola çıkan ve geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarına yeni giriş yapan Fransız organik makyaj markası ZAO; cildini korumak, güzelliğine doğal bir güzellik katmak, ışıltısıyla göz kama tırmak isteyen annelerinize en doğru hediye olacak. Anneler Günü’nde hediye edeceğiniz Organik Bambu Kök Sapı özü ve organik bambu yaprağı hidrosolü ile formüle edilen ZAO ürünleriyle, annenizin kozmetik konusunda birden çok ilk yaşamasını sağlayabilirsiniz.
Çünkü ZAO, gerek içeriği gerekse görünümü ve kolay kullanımı ile diğer kozmetik ürünlerinden farklı pek çok özelliğe sahip. Premium Organik Sertifikası, Cosmetique Charte Cosmebio (BIO), ECOCERT, Vegan, Cruelty-Free International, %100 Naturel, Rechargeable Refillable sertifikalarının hepsine birden sahip olan Türkiye’deki tek kozmetik markası ZAO, bu belgelerle bir anlamda kalitesini ve güvenilirliğini ispatlıyor. Petrokimya endüstrisi ve sentetik kimyasallarla ilgili herhangi bir içerik madde içermeyen %100 doğal ve organik ZAO organik makyaj ürünleri, derinin onarımına yardımcı olmak üzere organik Silis ihtiva ediyor. Ve neredeyse tüm ZAO ürünlerinde mikronize gümüş tozu bulunuyor. Aynı zamanda ZAO organik makyaj ürünlerinin içeriğinde;  Organik Keten Tohumu Yağı,  Mikronize Bambu Kök Tozu, Organik Pirinç Tozu, Organik Mısır Nişastası, Skualen, Kırmızı Yosun Extresi, Organik Bambu Yaprağı Hidrosolü, Nar Özü, Mikronize Gümüş Tozu, Organik Kabak Çekirdeği Yağı, Gingko Biloba Yaprak ekstresi ve Organik Kakao Yağı bulunuyor. Bu içerikler sayesinde ZAO ürünleri,  besleyici ve nemlendirici özelliğiyle kullanıcılarına makyajla uyuma şansı veriyor.
ZAO organik ürünlerinde ilk bakışta göreceğiniz en önemli fark bambulu ambalajı… Bambunun hızla yenilenebilir doğal bir kaynak olması, içeriğinde Silis bulunduran yegane bitki olması, karbon emme şampiyonu olarak bilinen ve içeriğinde bambu özlerinin bulunması ZAO’nun ambalajında da bambuyu seçmesinin en önemli nedenini oluştur uyor. Bambudan yapılmış ambalajıyla ilgi çeken ZAO’nun bir başka özelliği ise, doğaya aşık herkes için yaratılmış organik ve yeniden doldurulabilir (refil) makyaj markası olması. Türkiye’de kozmetik sektöründe henüz bir örneği bulunmayan bambu gövdesi ve yeniden doldurulabilirlik özelliği sayesinde, anneniz kullandığı ürün bittikten sonra yedeğiyle değiştirme şansına sahip olacak. Bu sayede, çevreye duyarlı kişiliğini kullandığı ürünlerle destekleyecek hem de ZAO ürünlerini daha ekonomik fiyatlara satın alma fırsatı yakalayacak.
Özellikle hassas, akneli veya atopik bir cilde sahip olan herkesin, gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir marka olan ZAO, dünyanın birçok ülkesinde SPA merkezlerinde de kullanılıyor.  Artık Türk kadınlarının da yeni ürünü olan ZAO organik makyaj ürünlerini www.zaoorganicshop.com adresinden inceleyip, satın alabilirsiniz.
Pearly & Mat Lipstick : ( Sedefli & Mat Ruj ) : 129 TL.
Pearly & Mat Eye Shadow : ( Sedefli & Mat Göz Farı ) : 149
Compact Blush  :  ( Sıkıştırılmış & Yoğun Allık ) 169
Compact Powder : ( Sıkıştırılmış & Yoğun Allık ) 169

*Basın Bültenidir

7 yorum:

 1. Keşke fiyatlar da biraz doğal olsaymış :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet azıcık tuzlu olmuşlar gerçekten :)

   Sil
  2. %100 doğal ve organik tarımdan elde edilmektedir tüm ürünler.
   Ayrıca bunlarıda Sertifikaları ile kanıtlamaktadır.
   Ayrıca gramajlarınada dikkatinizi çekmek isterim.
   Birde mutlaka dokunmanızı ve kullanmanızı. Akneli, Atopik dermatitli ciltlerde bile güvenle kullanılabilir.
   Türkiyenin en önemli hastanelerinde ve Dermatologları tarafından klinik çalışmalarla kanıtlandı.
   Ederinin çok altında olduğundan emin olabilirsiniz.
   Sevgilerimle.

   Sil
 2. Epey tuzluymuş ama. O kadar kirlendi ki dünya doğal olan aşırı pahalı malesef....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle öyle.En kötüsü gıdalarda bile bu durumun geçerli olması :/

   Sil
 3. Compact powderı çok merak ettim, rengi çok güzele benziyor :)

  YanıtlaSil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma