2 Oca 2015

Splat Blackwood Diş Macunu

Yeni yılın ilk yazısı diş macunlarını çok merak ettiğim Splat üzerine olacak.
Markanın diş macunlarını bloglarda okumuş ve bir kaç eczanede arayıp bulamamıştım.
Bu sebeple bu ürün #yaseminkokuluevent sponsorları arasında yer alınca pek bir sevindim.
Splat Profesyonel Ağız Bakımı üzerine çalışan,Rusya'da üretilen bir marka ve her bir ürünü belirli bir soruna çözüm getirmek için geliştirilmiş.
Tüm ürünlerin içinde bulunan Sp White System'in diş minesini çizmeden,diş ve diş eti hassasiyetine neden olmadan mükemmel temizlik sağladığı bildiriliyor.

Siyah rengini ilk gördüğümde biraz tuhaf bulmuş ve siyah diş macunu mu?diye düşünmüş olsamda kullandığımda alıştığım diş macunlarından hiç farklı olmayan hatta deterjan hissi yaratmayan formülüyle daha özel bulduğum bir ürün oldu.
Az miktarı ile yeterli köpük ve temizliğe ulaşabildim.Ağzımda bıraktığı ferah histen memnun kaldım.


Aktif bileşenleri: Huş ağacı kömürü,tat verici stevya,biosol,aktif karbon ve ardıç ekstresi olan diş macunu SLS,alkol,renklendirici ve florür içermiyor.
Kataloglarını incelerken çocuklar içinde diş macunları bulunduğunu gördüm.
Anneler piyasada çocuklar için geliştirilmiş temiz içerikli diş macunu bulmanın ne kadar zor olduğunu bilirler.Bu sebeple kızlar için deneyeceğim yeni diş macunu markası da Splat olacak.
Markanın ürünlerini merak edenler buradan Facebook sayfalarına giderek benim de bu yazıyı hazırlarken öğrenmiş olduğum İstanbul'da Splat satan Eczanelerin bilgisine ulaşabilirler.

Splat'ın birbirinden farklı diş macunlarından sizin denedileriniz oldu mu,bu diş macunları hakkında sizin düşünceleriniz neler?

4 yorum:

 1. "Specially for men of spirit" kısmı yakıyor yalnız :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahah evet ama bu ayrım renk ve ambalajdan dolayı sanırım.Yoksa her iki cins için de uygun bir ürün bence :)

   Sil
 2. iyi gunlerde kullan canım siyah renk ilgincmiş ciddende:) bende baska bir cesidini kullanıyorum ve cok memnunum denemeyenlerede tavsiye ederim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım.Bende bununla birlikte diğer çeşitlerine merak saldım.Özellikle çocuklar için olanları almak istiyorum :)

   Sil

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma