3 Kas 2014

Organik Güzellik için Bio Organik!

Günün yazısı kullandığı ürünlerde organik içeriklere dikkat eden ve bu ürünlere nasıl ulaşacağını bilmeyenler için olacak.

Kullandığım ürünlerin renkli kozmetik kısmında ürünlerin büyüsüne kapılıp içeriğe pek dikkat edemesemde cilt bakımı söz konusu olduğunda her ürünü kullanmamaya ve içeriklerine biraz daha özen göstermeye çalışıyorum.

Vücut kremi gibi geniş alana uygulanıp cilt tarafından emilen,diş macunu gibi ağız içine uygulanan ya da tabaklar üzerinde kalıntı yapıp yiyeceklerimizle temas eden bulaşık deterjanlarında organik içerikli olan ürünleri daha çok seviyorum.
Organik içerikli ürünlere ulaşmak her zaman kolay değil,özellikle büyük şehirde yaşamıyorsanız organik markalara ulaşmak oldukça zahmetli olabiliyor.Bu sebeple ürünlere çoğu zaman internetten göz atıyorum.


İnsan sağlığı ve ekolojik dengeyi prensip edinmiş temiz içerikli markaların ürünlerini kullanmak istiyor ancak bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız  bioorganik.com.tr 
adresi size epeyce yardımcı olacağını düşünüyorum.

Bio Organik Yaşam Ürünleri Hakkında;

Bio Organik Yaşam Ürünleri, organik yaşam konusunda uzun sürede edinilen bilgi ve tecrübeler ışığında 2013 yılında Türkiye’de ticari faaliyetine başlamıştır. Gıda, Kozmetik, Temizlik, Tekstil ve eklenecek farklı sektörlerde hizmetinizdedir. Hedefimiz Türkiye'deki ve yurtdışındaki sertifikalı organik ürünlerin, üreticiden en uygun fiyatlarla doğrudan size ulaşmasını sağlamak ve organik ürünlerin kullanımını tüketicilere yaymaktır, bu vesileyle Türkiye'de organik üretimin yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.
Sitede organik bebek ürünleri,doğal tuzlar,bulaşık ve çamaşır yıkama ürünleri,deodorantlar,vücut bakım ürünleri,saç boyaları,temizlik ürünleri gibi pek çok kategoride organik sertifikalı ürünler bulunuyor.
Ben daha önce Bio dent markasına ait diş macununu kullanmış ve memnun kalmıştım.Biodent diş macunu yazısı ayrıca gelecek.
Son olarak nasıl ulaşacağımı bilmediğim doğal içerikli Lavera markasının ürünlerine bu sitede rastlamak da  iyi oldu.

Sizde çocuğunuz,kendiniz ya da eviniz için organik bakım ürünleri arayışındaysanız Bio Organik Yaşam Ürünlerine göz atmadan geçmeyin.
Sevgiler,Sağlıklı günler ♥♥♥

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BU BLOG KİŞİSEL DENEYİMLERİ İÇERMEKTEDİR.ÜRÜNLERİN KİŞİYE GÖRE FARKLI ETKİLER BIRAKABİLECEĞİ UNUTULMAMALIDIR.
ÜRÜN VE YAZILAR İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ OKUMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.

Tasarım:Sawako Kuronuma