3 May 2013

GÜNÜN OJESİ / AVON STARRY SKY

Avon ojeleri sevdiğimi daha öncede söylemiş,sahip olduğum Avon ojeleri şu yazımda göstermiştim.Bugün siyah üstüne metal pullu bir kıyafet seçince Avon Starry sky sürmeyi uygun gördüm.Bu rengi daha çok kış aylarına yakıştırsam da uygun giysiyle hoş durduğunu düşünüyorum.


 Yüzük parmaklarıma Golden Rose Rich color 35 numaralı ojeyi uyguladım.Avon oje 6.50,Rich color ojeler 2.80 fiyata sahipler.

12 yorum:

 1. Gümüşle siyahın uyumu ne hoş! Çok beğendim.. :)

  YanıtlaSil
 2. Kombinasyon harika, fon süper, e tırnaklar da şahane! Daha ne olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım harikasın.Ne güzel sözler bunlar böyle :) ♥♥♥

   Sil
 3. Avonun ojeleri çabuk kuruyor bildiğim kadarıyla siyahın o dark rengine bittim,resmen!!çok güzel uydurmussun şahane ötesi!!

  YanıtlaSil
 4. Sağol canım.Color trend serisini bilemiyorum ama bu ojeler tam tersine yıllar yılı bozulmuyorlar.2000 yılında alıp geçen yıl attığım sadece kokusu keskinleşen ojeden bahsetmiştim blogta.Şimdi kullandıklarımın içindede 2-3 yıllık olanlar var :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Wow wow wow okadar yani!!!maşallah diyim ozaman oyıldan bu yıla bozulmadan kurumadan durması şaşılası bir durum helede avon için güle güle kullanmalar sürmeceler diyorum [=

   Sil
 5. Avonun ojelerinden hep kötüdür diye uzak durmuşumdur bu kadar iyi olduklarını bilmiyordum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süper kalite ojeler değil belki ama kötü değiller kesinlikle.En güzel yanları çabuk sürülüp kolay kuruması ve uzun yıllar bozulmamaları :)

   Sil
 6. Ama bu kombinasyonu ben çok sevdimmm:)

  YanıtlaSil
 7. Bende severek kullandım canım.

  YanıtlaSil

YAZILAR VE ÜRÜNLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAKLA BEKLİYORUM. PROFİLLERİNİZE YORUMLARINIZ ARACILIĞIYLA ULAŞABİLDİĞİMİZDEN LÜTFEN REKLAM AMAÇLI LİNK BIRAKMAYIN.LİNK İÇEREN YORUMLAR YAYINLANMAYACAKTIR.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım:Sawako Kuronuma